Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Kinek tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Kinek tetszik?

Figyelt kérdés
Külső: fekete hosszú haj a vége szőke, 157cm magas, kék szemű, piros telt ajkak, közepes méretű mellek, 34-es láb. Belső: kedves, gondoskodó, odafigyelő, romantikus. Még pár dolog: jól csókol, szűz, szeret ölelkezni, érzékeny pontja a nyaka és hasa, szeret mozogni, kedvenc állata a mosómedve, hasonlít egy kis cicára. Életkora:14. Neme:lány.
2016. júl. 3. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem :)))))

16F

2016. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szivesen megismernelek :)
2016. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eddig jó:P Bár lehetnél magasabb, de ez ellen nem tehetsz:)
2016. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen tehát erre nem lehet mást mondani :D én is szivesen megismernélek :D mert ezek alapjan tok cuki vagy :D
2016. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:

Jééééééééééééj valaki aki nem azon sír, hogy nincsenek óriási mellei nem 170 centi és nem 45 kiló! Már jól kezdődik. Mondjuk a személyiségjegyek amiket írtál nem igazán sokatmondóak miben is nyilvánul ez meg?

Az utána következők megint csak jók.


Ugyanakkor vén fsz vagyok én már a 14 éves lányokhoz szóval valszeg azon túl, hogy nagyon aranyos meg hugica meg minden háááát eléggé meg kellene dolgoznia ahhoz, hogy nőként tekintsek rá.. feltéve, hogy nem lehetetlen feladat.

2016. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha tetszek így elsőre írjatok nyugodtan privit:)
2016. júl. 3. 18:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Első válaszló te korodbelit keresek:)
2016. júl. 3. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyreszt 14 evesen szerintem nem itt kene kapcsolatot keresnie.

A kulsot ezek alapjan nem lehet megmondani, barmilyen arca lehet.

Es ezek jo tulajdonsagok, de hol marad a realitas, miert nincs egy gyenge pontja sem feltuntetve? Ketlem, hogy tokeletes lenne, igy viszont nem szimpatikus hogy csak a jo dolgok vannak kiemelve.

2016. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Három centivel vagyok magasabb nálad, és hat mérettel nagyobb a lábam-nem a kérdéshez kapcsolódik, de azért elég pici a lábad.

14/l

2016. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem :3
2016. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!