Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rocker/punk/metalhead fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/punk/metalhead fiúk, ti milyen párt választotok magatoknak? Rocker lányoknak előnye van? Pop/mindenféle/house/stbt hallgató fiúk, rockerlánynak lenni hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy rockerlány piercingekkel szerintem cuki, festett hajjal főleg, de ne fesd be ezért a hajad.Inkább arra gondolj, szerinted jól néznél ki, tetszenél-e magadnak.
2016. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Régen elég nagy metalos voltam, most mindenevő. Sose érdekelt, hogy milyen zenét hallgat a csajszi, ha akár cask a jelenlétével is, de le tud nyűgözni. Nálam se előny, se hátrány az ízlés.


21/f

2016. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem hátrány ha rockerlány vagyok, house-t hallgató fiú létemre.
2016. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
én rockot és punkot hallgatok. és azt vettem észre, hogy egy csomó rocker/metalhead pasi jobban előnyben részesíti a rocker kinézetű lányokat, mint azokat, akik TÉNYLEG OLYAN ZENÉT HALLGATNAK, és nem csak a fiú kedvéért öltöznek feketébe...
2016. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Utolsó,szerintem nem csak az lehet a pakliban.Illetve,én is szabadabban barátkozom ha tudok közös pontot,ami nem biztos hogy rock.

Nézhet valaki ki rockernek mikor az.De azt sem biztos a fiúk miatt teszik,nekem egyszerűen jó érzés feketében lenni és punkot meg rockot nyomni.:') Rossz tapasztalatkot se általánosíts:)

2016. jún. 5. 15:06
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
nálam előny ha egy lány szereti a rockor,metált mert akkor mozi helyett koncertre,fesztiválra viszem amit jobban szeretek a mozi uncsi szerintem kicsit,nálam nagy előny ha a zenéről tudunk beszélni,de egy átlagos akár justin biebert hallgató lánynak is ugyanannyi esélye van nem ez fog dönteni 17/F
2016. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hmm en mindent hallgatok de a rocker lanyok ha ugy oltoznek fekete haj fekete smink fekete kormok fuu az nagyon vonz gyengem egy ilyen lany ha!! Kedves velem lehet vad de meg is szelid . oszinte es megbizhato! Ha ezek megvannak akkor minden rendben.
2016. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit hallgat,ne legyen páwacsaj,legyen értelmes és azért legyen szép,ezek nálam ez kell,hogy felfigyeljek rá.A fontosabb dolgokat órákig tudnám részletezni.Na nem azért mert nagyok az elvárásaim,hanem mert sok dologgal a kedvemre lehet tenni úgymond.

15/F

2016. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sose az alapján választottam magamnak lányt, milyen zenét hallgat. Jó, ha ő is elvan a rockkal könnyebb elmenni bulizni, nem kell lemondania valakinek a saját zenei ízléséről egy-egy buli alkalmával. De még akkor is lehet kompromisszumot kötni, hogy ezen a héten valami koncert, következőn meg d&b. A lényeg, hogy jól ellegyetek egymással és kész :D
2016. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő, és az első válaszoló mondja a legjobban
2016. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!