Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Facebook ismerkedés egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BarnaTibor 2201 kérdése:

Facebook ismerkedés egy lánnyal de nem tudom hogyan vágódjak be neki?

Figyelt kérdés
Anotalkon beszélgetem egy lányal, és görög német nemzetségű, nagyon tetszik nekem. Budapesti azt mondta, és én meg Orosházi, egy gond van hogy megkell utni egy intelligenciai szintet",ahoz ,hogy valakivel ertelmesen tudjak vele beszelni, de ha ilyen akkor hogyan tudom elnyelni bizalmát, hogy sikerüljön nekem? És le is tiltott engem facebook on, jelenleg egy lány ír a helyembe, és ö ír neki, hogy agyon esélyt hogy megismerkedjünk, mert én úgy tudom hogy a megértés számít, nem ezek a kífogások.
2016. júl. 4. 16:17
 1/7 anonim válasza:

Szerintem annak oka van ha letiltott, másrészt szerintem amit írtál nem eggyértelmű számomra hogy most ő okos és te is okos kéne legyél ahhoz, hogy beszélj vele vagy ez fordítva, szóval az ilyen "ismerkedéseknél" ha nincs meg egyből a közös hang akkor felejtsd is el ott már veszett ügy, másrészt a lány helyében elég bénának érezném h egy másik lány próbál puhítani hogy adjak még egy esélyt. Adok egy jó tanácsot, keress valaki olyan őrültet/vicceset/okosat/kedveset mint te vagy mert ő lesz a te párod

14/f

2016. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked nem fog menni, mert az i képzős földrajzi neveket is nagybetűvel írod. Nem csak helytelenül írsz. Jobbat érdemel...
2016. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem tiszta.Neked kell megütni az intelligencia szintet, vagy neki?Mert ha neked,akkor nem fog sikerülni.Ennyi helyesírási hibát ilyen kevés mondatba belepréselni művészet.
2016. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Intelligencia szintet nekem kel megütni ! Bár a fiú ismerkedni szeretne egy ismertlen lányal, akkor is nem így kéne hozzá állni neki is a dolgokhoz, attól hogy nekem ez hibám, még lehet valami szerintem. Mert ember hiba nincsen.
2016. júl. 4. 17:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Most abban reménykedek, hogy akit ismerek lányt, hogy ö megbízza azzal hogy igazoljon vissza engem, hogy tudjak vele szót érteni. csak várom öt is, mert még nincsen fent.
2016. júl. 4. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A helyesírásoddal az intelligencia szintet nem ütöd meg..

Ha nem akar esélyt adni, akkor esélytelen-nőknél az első döntés a jó döntés.

NE CSAJOZZ FACEBOOKON, az a véleményem. Keress egy szép lányt, akit nem zavar a szar helyesírásod.

2016. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. júl. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!