Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » El fog hívni tényleges randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hívni tényleges randira?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút (konkrétan nem beszéltünk akkor sokat, de valami megfogta bennem -nem, nem tapi meg csók és egyebek-) egy kisebb fesztiválon, majd ugye beszélgettünk a későbbiekben neten. Megbeszéltük, hogy el kéne menni valamikor iszogatni és ez meg is történt (pénteken), de nem tudom hogy ez randi volt e, mert nekem nem számított nagyon annak és nem akartam ezt tőle megkérdezni nehogy azt higgye nyomulok vagy ilyesmi...Ezek után még nem beszéltünk, ennek akkor megvan az oka hogy nem keres? Ha mégis keresni fog akkor van esély, hogy elhív konkrétan egy randira?

2016. júl. 4. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi azt honnan tudjuk, hogy Ő el fog-e hívni? Ezt csak ő tudja...

De egy csaj, aki iszogat meg fesztiválra jár ismerkedni, az nálam még randira sem esélyes...

2016. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha beszélni akarsz vele, te is keresheted ám! Nem kell zaklatni, de néha a lányok is írhatnak :D Aztán ha szeretne akkor majd elhív :)

Ha meg nem teszi, akkor valószínűleg nem érezte annyira sikeresnek az előző találkozót, ezt el kell fogadni.

18l

2016. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!