Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyjából közel lakunk egymáshoz és különóráról ismerjük egymást. Sokszor beszélgetünk Facebookon és mindig nagyon kedves, érdeklődik és fenntartja a beszélgetést. A képeimet is mindig lájkolja pedig senki másnak (40 ismerőse van tehát végignéztem). Sokszor bánik úgy velem mintha nem lennék közömbös, de mikor utalgattam hogy hívjon el találkozni, nem hívott, bár nem egy nagy "csajozós" tehát lehet hogy csak nem tűnt fel neki vagy nem mert... Mi csináljak?
2016. júl. 5. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el mit érzel, és beszéljétek meg. Ha nem ő nem így érez, maradjatok csak barátok.
2016. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan csajozós, vagy nincs tapasztalata, akkor nem fog olyan könnyen elhívni bárhova is...tudom, hogy azt szokás mondani, hogy mindig a férfi kezdeményezzen, de most kicsit közeledj felé te ;)


Sok sikert! :)

2016. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a rizikó, ha elmondod neki, és nem úgy érez, akkor nem lesz ugyan olyan a barátság. Gondold át, hogy mit szeretnél: barátságot, vagy többet?

De mindenek előtt ne azt figyeld, hogy a képeidet lájkolja-e. Az apám is csak az én képeimet lájkolja, még sem szerelmes belém.

Ha eldöntötted, hogy mit akarsz tőle:

Ha barátodnak akarod, akkor még mindig meg van az esélye, hogy beléd szeret, és ha nem lépsz túl, akkor kéretheted magad-hidd el, úgy az izgi, ha a fiú küzd érted.

Ha már rögtön a kapcsolaton töröd a fejed, akkor flörtölgess vele, és ha pozitív a visszajelzés, akkor hajrá!

2016. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!