Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsak le lányokat pl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le lányokat pl az utcán?

Figyelt kérdés
Mostanában ugy veszem észre hogy néha-néha megnéz néhány lány az utcán.(Ezelőtt nem vettem ilyet észre) Ez ilyenkor mit jelent? Ha azt hogy tetszem neki(k) akkor mennjek oka? Hogy szólítsam meg őket?

2016. júl. 6. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem utcán ne szólítgassál le embereket, mert jobb dolguk is van, mint hogy éppen veled foglalkozzanak. Az élet nem hollywoodi romantikus komédia. Inkább ismerkedj szórakozóhelyen, interneten, stb. Az, hogy egy lány megnéz, azt is jelentheti, hogy tetszik a pólófeliratod, vagy hogy röhejesen nézel ki, és muszáj még egyszer megbámulnia emiatt, de akár azt is, hogy elbambult. Elvégre én se csak azokat az embereket szoktam megnézni az utcán, akik tetszenek nekem.
2016. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én úgy értem hogy pl.: ma is az volt hogy sétátam 4lany ült a kajalda előtt és elmentem előttük úgy hogy más nem volt körülöttem és meglát,sutyorgott egyet a baratnőinek és mind engem néztek majd kuncogtak. Nem önelégültségből mondom hanem mert furcsa.
2016. júl. 6. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nincs egy kis apród?
2016. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Mit röhögsz k*csög?😂😂😂
2016. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"De én úgy értem hogy pl.: ma is az volt hogy sétátam 4lany ült a kajalda előtt és elmentem előttük úgy hogy más nem volt körülöttem és meglát,sutyorgott egyet a baratnőinek és mind engem néztek majd kuncogtak."


És tudod, miről sutyorogtak? Lehet, hogy azon röhögtek, milyen béna a hajad. Ha annyira arra vágysz, hogy ezeket a csajokat leszólítsd, menj oda hozzájuk, és mondj nekik valami ilyesmit, hogy "Sziasztok csajok, látom, nagyon vidámak vagytok valami miatt. Ennyire jól nézek ki?" Ha értetlenkednek, akkor meg megmondod nekik, hogy látod, hogy téged nézve kuncognak, szóval te se ma jöttél le a falvédőről. Lehet, hogy ismerkedés nem lesz belőle, csak egy nekik kínos beszélgetés, de hát poénnak attól még jó lehet.

2016. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia ! példálul megkérdezhetnéd tőle az időt! vagy mond azt neki ha tenleg szep a szeme hogy szép a szemed! de ne legyél tulsagosan rámenős !!! :) 14/L
2016. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszel is valamelyiknek, az még nem indokolja az ismerkedés.

Ha bemegyek a városba, naponta 10-15 lányt látok legalább, aki tetszik. De csak tetszik. ENnyi. Nem járni akarok velük.

2016. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!