Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Magas vagy inkább alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy inkább alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány alacsony akkor kizáró ok a magas fiúknál? Még van esélyem, hogy nőjek de nem sok.

14 /l

A válaszokat előre is köszi. Tudom furcsa kérés de a válaszotokhoz írjátok oda a magasságotokat is.



2016. júl. 8. 21:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a kisebb de nálam egyáltalán ne legyen magasabb :D

192cm 16f

2016. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azta mindenit. Én nem tudom hogy van ez de olvasom a kommenteket és minden fiú 180+. Basszus mit esztek hogy ekkorák vagytok?

Kell abból nekem 😂

23 éves (oké lány) létemre megálltam 158ban. Hát hol itt az igazság. Na csomagolok, indulok liliputba. ✈

2016. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%
188cm vagyok és imádom a kisebb lányokat olyan aranyosak😄 honnan jött ez a felhasználónév megkérdezhetem? 17/f
2016. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne szomorkodj a magasságod miatt, ugyanis (számomra:D) sajnos sok fiú -igen, a magasak is-, jobban szeretik az alacsony lányokat, mint a magasakat.:D Legalábbis ez az én tapasztalatom 178 cm magas lányként, persze ennek ellenére szeretek magas lenni.

Mielőtt még valaki elkezdené, nem dicsekedni jöttem, csak azt mondom, hogy a magasságnak és az alacsony termetnek is megvan a maga előnye, hátránya. Úgysem tudunk mit tenni ellene, szóval szeressük az előnyöket, a hátrányokkal meg próbáljunk meg nem törődni. :D 16/l

2016. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
41%
Én 164 vqgyok barátom 190+ :)))))
2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
162 vagyok és a barátom 180 körül van
2016. júl. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is elég alacsony vagyok inkább az alacsonyabb lányok jönnek be
2016. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%
Hát ez jó kérdés. Sajnos én mostanában azt tapasztalom hogy a magas lányok inkább a magasabb fiukra buknak az alacsony lánnyok pedig a magasabb srácokra is buknak de megnézik maguknak egy alacsonyabb sracot is. mert hát hiaba a lany donti el hogy igen vagy nem. Szerintem a lányok erre kritikusabbak. és semmikép sem kizáró ok egy kapcsolat ahol a lány alacsony és srác magas. pl. én 160cm a párom 178 cm és már egy ideje eggyut vagyunk
2016. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy sok 160 körüli lány miért a 180-nál magasabb pasikra hajt :D Félreértések elkerülése végett: ha egy nagyobb magasságkülönbséggel lesznek egymásba szerelmesek és úgy jönnek össze az egyáltalán nem baj, a szüleim is ilyenek. Anyukám 163 körül van, apukám 2 méter durván. :D De ha valaki CSAK és kizárólag magas pasit akar, amikor amúgy tök alacsony..azt nem bírom felfogni hogy miért jó :'D Amúgy magas lány vagyok, de nem az irigység beszél belőlem hogy "juuuuj a csúnya gonosz alacsony lányok elveszik előlem a magas pasikat" -sok nálam alacsonyabb fiú tetszett már-, mielőtt még valaki ezzel gyanusítana.
2016. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Jobb az,ha alacsony.A 160 meg már bőven átlagos.De jobb lenne ha még egy 5 centivel alacsonyabb lennél
2016. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!