Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért vágyodok ennyire egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyodok ennyire egy kapcsolatra? többi lent

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nem tudom de mikor akár csak a szüleimét, vagy vtlem egy idős lányokat nézzek akik boldog kapcsolatba vannak mindig én is arra gondolok hogy milyen jó lenne ha nekem is lenne ilyen..

volt már egy kapcsolatom 1 éve de az semmit se ért hisz távkapcsolat volt..

sokkal éretebb vagyok a koromnál, és szeretném én is azt érezni hogy valaki szeret!

de nekem valahogy alapból sose jön össze, de akkor mit is kezdhetnék.!


2016. júl. 8. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te? Csak 14 vagy plz .-.
2016. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oks
2016. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen én is vágytam egy kapcsolatra :) Aztán most 20 évesen egyelőre passzolok,majd később :D De ez szerintem teljesen természetes. Vágysz a szeretetre,a boldogságra stb...Egyébként ha nem vagy nagyon finnyás itt gyakorin is van egy csomó korodbeli fiú...meg légy türelemmel az élet majd csak úgy eléd vet valakit előbb-utóbb.
2016. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meglepődtem volna, ha te nem vagy soooookkal érettebb a korodnál. Mondjuk az írásodon nem látszik. Akkor mitől is?
2016. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
valahogy manapság mindenki soooookkal érettebb a koránál de várj ha mindenki érettebb akkor senki nem az mert mindenki egyforma ergo átlagos...hagyjuk ezt a hülye dumát...14 vagy az írásodból meg ennyi sem jön le...hagyd a kapcsolatot nem neked való és ezt jóindulatból mondom...
2016. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ohhh,minden kis tini azt hiszi,hogy éretebb a koránál,közben meg nem. Ha érett lennél tudnád,hogy a boldogságot nem egy másik rajtad kívűl álló embertől kell várnod.Az egészséges lelkületű felnőtt emberek akkor is boldogok,ha nem élnek párkapcsolatban,akkor is ki tudnak teljesedni. De te azt várod el,hogy majd valaki más "hozza el mindezt számodra" neked még játszanod kell,nem mással foglalkozni.
2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérlek titeket ne piszkáljátok a kedves kérdezőt... Nem tudom, hogy ti mennyi idősek vagytok, de szerintem ilyen korban ti is erre vágytatok... vagy legalábbis gondolom, hogy nem játszottatok vonattal meg babákkal.


1) Szerintem ez a kor pont arra való, hogy kísérletezzünk pl. Hogyan kell csókolózni, hogyan és mikor fogjam meg a kezét, hogyan hívjam randira, stb. (De semmi több. Az majd később) szerintem ezek aranyos dolgok és nem ilyentől romlik meg az ember. Szerintem sokkal jobb ilyekor rájönni pár dologra mint egyetemen szenvedni azzal hogy hogyan csókoljam meg a srácot/lányt...


2) Nem akkor kell valakit ócsárolni, amikor olyat kérdez amiből semmi baj nem lehet, hanem akkor, amikor egy 14 éves lány azt írja le, hogy "elszakadt a gumi, most terhes vagyok?"


3) Lehet érettebb a korosztályánál. Lehet, hogy nem tett ki pár vesszőt vagy elgépelt pár dolgot, de ez nem jelenti azt, hogy a gondolkodásmódja ne lenne fejlettebb mit azoké akik 14 éves már szültek vagy mint a tiétek...


4) Kedves kérdező, nem tudom mit tudnál csinálni, hogy ne érezd magad magányosnak :/ Szerintem barátaidon keresztül próbálj ismerkedni fiúkkal vagy keress valami hobbit amit szeretnél is csinálni és lennének ott fiúk is. Hajrá! :D


Nem hinnétek el hány éves vagyok/L

2016. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy erre vágysz ebben a korban :) Sajnos valószínűleg még eltelik 1-2 év mire normális kapcsolatban leszel. De addig foglalkozz a barátaiddal, kicsit fejleszd a stílusod, sportolj... És ne akarj mindenáron feltűnő lenni, mert az olyan 14 évesek akiknek kint van a fenekük..hát... érted :D
2016. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vágyódsz mások életére, nem vagy megelégedve a sajátoddal. Én például mindig a vékony lányokat irigyeltem, akik modellalkatúak voltak. Amikor megtanulod akár csak egy picit is elfogadni az életed-ahogy én is tettem, vagy csak megtalálod a szerelmet, akkor nem fogod a párokat lesni. Amíg nem találsz magadnak fiút, akkor is le tudsz szokni erről, mégpedig azzal, hogy bízol benne, hogy neked is lesz barátod-akikből tudsz bőven válogatni, mert Mo-n is több millió fiú van..

Én például nem abban reménykedtem, hogy jó alakom lesz, hanem elfogadtam magam-ennyi.

2016. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!