Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem állok készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 hete együtt vagyok.. az elején nem gondolkodtam csak úgy belevágtam, de most jövök rá, hogy nem igazán állok készen egy komoly tartós kapcsolatra. Nem merem neki megmondani, mert félek hogy kárt tesz magában, mert már sokszor csinálta.. Hogyan mondjam meg neki úgy hogy ne bántsam meg?

17 éves vagyok



2016. jún. 27. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sértődés lesz a vége 100%, de mondjuk valahogy így:

Ne haragudj, de úgy érzem mégsem fog müködni, nem állok készen egy komoly kapcsolatra, és nem akarlak megbántani azzal, hogy veled maradok, de nem tudom maximálisan beleélni magam a kapcsolatba. Nem akarok úgy veled lenni, hogy nem tudok úgy viszonyulni hozzád, ahogy azt megérdemelnéd.

2016. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jún. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!