Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van köztetek olyan, aki még bókolgat a lányoknak, virágot visz nekik, és többször hívja randira? 15/l

Figyelt kérdés
Mostanában szerintem ez nagyon kihalt dolog, és érdekelne, van-e még ilyen fiú..

2016. júl. 5. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
van, csak lepattintják őket 3-4szer aztán átállnak a sötét oldalra.
2016. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
van csak megse vagyok jo így senkinek :)
2016. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lánybarátom(16) fiúja(19) ilyen. :P

(Mondjuk hülye, mert nem képes megnyílni a csajnak, de virágot visz neki... ._. #hülyemarha)

16/f.

2016. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran meg szoktam dicsérni a lány ruháját, vagy a cuccait, pl jó a tollad. Sajnos még nem nagyon volt randim lánnyal, pedig régóta álmodok arról, hogy egyszer rózsát viszek egy lánynak, s elhívom randira, majd magamhoz. :) 21/F.
2016. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok..csak a lányok akikkel eddig beszélgettem kiderült a stílusukbol,hogy nem vevők erre..örülnék egy olyan lánynak aki szereti ezt:) 15/F
2016. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen ismerkedtem meg barátommal. Eleinte tökre ilyen kis bókolgatós romi volt. De idővel rájöttem, hogy ez csak az udvarlási szakaszban érvényes a pasikra. Tisztelet a kivételnek, de miután náluk elmúlik a fellángolás a csajokra nagy feladat hárul, hogy fenntartsák a kapcsolatban a lángot. Általában ellaposodik. Nekem ez, amit leírtál, akkor látható egy pasinál, ha meg akarja szerezni. Tudom hogy vannak valahol kis cuki fiúk, akik életük végéig hódolnak társuknak, dehát ez ritka mint a fehér holló.
2016. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó..akkor sikerült fehér hollót találni ^^
2016. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Örülök neked :)
2016. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, persze senkinek se kellek. 16F
2016. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, de sajnos úgy vettem észre én is, hogy ez csak kezdeti dolog és miután már több, mint fél éve ismerem, kezd egyre bunkóbb lenni...habár, lehet, hogy csak az én hibám, mert 9 hónapja ismerem és még a kezét se merem megfogni:(

(14L (ez vagyok én, sorry,, amiért lányként írok), 16F)

2016. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!