Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen tarskereso!? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen tarskereso!? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval én egy nem éppen szőke herceg típus vagyok,, sőt , nem is az a felnyirt hajú menő gyerek. Mostanában már nagyon vágyok egy baratnore. Aki ugye szép, jó fej meg minden.. hol tudnék ismerkedni? Mert a kinezetem miatt úgyis csak kirohognenek. Most nem azt mondom h javíthatatlan eset a külsőm , mert többen is voltak belém szerelmesek. Tudtok népszerű oldalakat? A tinder kilove mert nem a 20+ os korosztály érdekel :"D
2016. júl. 11. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Most ugy oszinten..szerinted melyik lany tarskeresozik a te korosztalyodban?Mert lehet hogy vannak 16evesek.De ok mar erettebb fiukra vagynak.Te pedig nem vagy az.Raersz meg a csajozassal 14 eves vagy.
2016. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nikolett16 válasza:
47%

Most nem azért, de 14 évesen minek akarsz még kapcsolatot? :D Ennyi idősen semmi keresni valód nincsen ilyen

oldalon.:)

2016. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Facebook.


Más oldalnak nem éri meg,ráadásul kiskorúként jogi akadálya is lehet.

2016. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ő amugy nem értem mier szoljátok le őket manapság 30 évesen házasodnak 35 évesen már válnak ano 16 évesen szültek osz még együt vanak xd
2016. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez így baromságnak tűnik, de Skype csoportok. :D (Azok a bizonyos "képcserés" csoportok :P)

:D

2016. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Váárj. Szóval te nem nézel ki jól, de a barátnőd legyen szép meg jófej? Így nehéz lesz, de nem lehetetlen. :D szerintem élőben próbálkozz. (14/L)
2016. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fiatal vagy még, élvezd a gyerekkorod, mert hamar elmúlik! Felnőtt leszel eleget, lesz időd megtalálni a megfelelő társat! ;-)
2016. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
chatroulette :"D oké hülyeség de sosem tudhatod kibe botlasz bele ;)
2016. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!