Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen milyen hosszu ido...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ludmiiii kérdése:

14 évesen milyen hosszu ido utan legyen csok?

Figyelt kérdés
Ugy ertem milyen hosszu egyuttlet utan? Vagy hanyadik randin? Tudom, hogy erre nincs szabaly csak szerintetek mikortol nem korai?Koszi a valaszokat :)

2016. máj. 18. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából nincs időhöz kötve...inkább érzésekhez és vonzalomhoz. Meg ha kimondtátok hogy jártok, na az még lehet egy mérföldkő.
2016. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat szeretjuk egymast :) ket es fel het utan nem lenne korai? :)
2016. máj. 18. 20:47
 3/8 anonim válasza:
100%
Dehogy korai tök cukik lehettek:):3
2016. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Kicsit korainak érzem.
2016. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Miért lenne korai? Most komolyan vannak akik már 12 évesen szexelnek stb. Most ha szeretik egymást ez nem nagy dolog!:)
2016. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Például azért lehet korai, mert még nem értetek meg igazán rá. Ez egy olyan csodálatos érzés... lehet. Ha csak úgy beleugrotok, feleolyan jó se lesz.

És nem lehet megismételni.

2016. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi ido utan nem korai szerintetek? Nem szeretnem megtervezni mert ugyis megtortenik amikor megtorteni csak kivancsi vagyok a velemenyetekre! :)
2016. máj. 19. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Amikor szeretnétek, csak nyugodtan. :)
2016. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!