Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tolem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tolem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nemreg ismerkedtem meg de mar azt akarja hogy menyek el hozzá filmet nezni en nagyon felek hogy valami madt is akar remelem nem mit csinaljak most?
2016. júl. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
H még nem bízolmeg benne annyira akkor ne menj el.
2016. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Én biztos nem fogok rájönni, hogy akar -e valami mást de ha nem is tetszik a csávó akkor filmet se kell nézned vele. Ha meg ismered már legalább annyira, hogy tudd nem fog lefektetni akkor nem kell félned.
2016. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az se normális dolog,hogy nem rég ismerkedtetek meg, de máris filmezni hív. Az már csak hab a tortán,hogy van-e hátsó szándéka.

Én nem mennék el.

2016. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Saját biztonságod érdekében jobb ha először nyilvános helyeken randiztok, majd ha megismered az más lesz. Nyugodtan javasolj neki valami más programot, meglátod hogy reagál. Ha tetszel neki, és valami komolyat akar veled, akkor tudomásul veszi. Ha meg erőlteti a dolgot akkor tudhatod a célját, és azt is lemérheted hogy mit akar.
2016. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 én sem tudtam volna ennél jobban fogalmazni!


Kedves kérdező! Én a #4 válaszát megerősítem!

2016. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!