Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akar tolem valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tolem valamit? Vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiu kiskorom ota ismerem mert egy helyre jarunk edzeni. Folyton bamult regen. Utanna hanyagoltuk egymast es semleges lett nekem. Aztan most januarban lett egy baratnoje. Ezzel eddig minden oke nem izgatott annyira. Majd most ezen a heten taborban folyton kozeledett hozzam. Ugy pl: mellem ult. Folyton engem valasztott amikor csapat valasztas volt. Megfogta a kezem egyszer. Amikor iszni voltunk felkapott es beigrott velem a vizbe. Emiatt teljesen felkavart. Mindig ra gondolok vele almodok. Hogy milyen lenne ha vele lennek. Ti tapasztaltatok mar ilyet? Szerintetek mit akarhat?

2016. júl. 3. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyrészt kortól függ. Szereti a barátnőjét? Mert ha tényleg szereti, és ez látszik is, nem csalná meg vagy ilyesmi, én úgy gondolom. Mármint nrm is megcsalás, de nem közeledne így egy egy másik lány felé. Amúgy az ilyen jelek egyértelműrn arra utalnak, hogy bejössz neki, a kérdés, hogy rövidtávon vagy hosszútávon. Ez emberfüggő. Ő milyen? Milyen kapcsolatai voltak eddig? Ha kiskorod óta ismered, akkor ezekből már le tudod következtetni, amiket írtam. Remélem, valamennyit tudtam segíteni, ha keveset is:)
2016. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2016. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!