Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem jön be . Hogyan koptassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön be . Hogyan koptassam le ha nagyon odavan értem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja romlott meg a 3 éves párkapcsolatom, megbeszéltük, hogy adunk egymásnak pár hetet. Én is találkoztam mással, ő beszélt más lánnyal. Nekem kétszer összejött a találka a fiúval és még az albérletébe is felkerültem mert lekéstem a vonatomat ahol aléggé nyomult rám...de nem történt semmi.Nekem hiányzik a volt párom de sem a bizalom sem az őszinteség nincs meg vele. Az új srác egyébként nem jön be , eleinte azt hittem bele tudok szeretni de már most ideges vagyok miattta. Azóta ir nekem mennyire hiányzom neki és még találka, hova menjünk, közös jovot tervez pedig együtt se vagyunk. ha nem válaszolok neki minden percben én vagyok a hibás. Már most rám van akadva és tudni akarja hol vagyok , kivel és mit csinálok. nagyon idegesit és tudom nem lesz semmi koztunk, de nagyon nyomul és ezt sem tűröm. Hogy mondjam meg neki, hogy nem érdekel és kiábrándultam belőle?:o
2016. júl. 11. 17:08
 1/3 Univerzumlakó válasza:
100%
Legjobb az őszinteség! Mondd el neki hogy neked o nem tetszik, masra vagysz. Ha ez nem válik be akkor johet a kemenyebb lepes. Tiltsd le minden kozossegi platformon stb. Sok sikert:)
2016. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked ez így túlságosan is sok ilyen hamar. És légy őszinte, de finoman, és ne vidd túlzásba. Nem kell megbántani, de ha csak párszor találkoztatok és semmi sem történt, akkor el kell fogadnia, hogy nem az eseted.
2016. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd el, mondd meg neki, mit érzel. Én elkövettem azt a hibát, hogy belementem egy ilyen kapcsolatba, mert azt hittem, tudom szeretni. Ugyanígy viselkedett, mint aki te leírtál, megspékelve azzal, hogy napi szinten 5x leírta, hol és hogyan tudnám őt megcsalni, egy idő után nem is volt más témánk, csak az, hogy azt hajtogattam, nem csalom meg. Végül szakítottam vele, egy hónapja rendszeresen írogat, hogy hiányzomneki, szeret, de a nyakát merné tenni rá, hogy mással vagyok. :'D Te ne kövess el egy ilyen hibát. Nem kell durvának lenned, de ha nem hagy békén, zaklat, akkor jöhet az is.
2016. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!