Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék korombeli nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék korombeli nem mainstream lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nem az én világom ez a leiszom magam es egesz este discoba meg ilyenek..xd


Merre lehet találni olyan lányokat akik nem ilyen mainstreamek, rendesek és még talán jól is néznek ki?


(elég tanácstalan vagyok azért írom ezt ide kixd)

19f



#ismerkedés #lány #nemmainstream
2016. júl. 16. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Mindenhol vannak,igaz sajnos kevesen.. én lány vagyok, és ugyanúgy elítélem őket, ahogy te is. Épp ezért nincsenek rendes barátaim sem, hisz az összes ilyen. Nem bántom meg őket, de nem szívesen vagyok velük. Szóval jóban vagyunk de nem az én világom. Figyeld meg ki hogyan viselkedik, és abból kiderül mindenkinek a természete.Ismerkedj!! és ha látod hogy gáz a csaj, hagyd a fenébe. Remélem segíthettem :)
2016. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Oké lehet, hogy én vagyok a hülye, de mit jelent az a "mainstream"?

Igen sajnos ilyen a világ... de még vannak normalis lányok is, azt ajánlom hogy próbálj valahogy személyesen ismerkedni,mert akkor a beszélgetésből kiderül, hogy milyen lánnyal van dolgod.

L

2016. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg mindenhol vannak. :) Ha szereted a facet használni, könnyen kiderül, hogy milyen az adott lány. De amúgy egy beszélgetés alkalmával is sok dologra rájöhetsz.

Van pár barátnőm, aki ugyanolyan, mint te, és annak ellenére, hogy jól néznek ki, látszik rajtuk, hogy nem isznak, sőt nem részegednek le minden hétvégén, és közben teljesen normális lányok. Viszont olyat is ismerek, akiről ránézésre nem mondanád meg, milyen "menőpartycsaj" xD

Szóval ez így biztos nehéz lehet neked :D

2016. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

Akkor ezek szerint erősebb kontaktlencsére lesz szükségem, mert eddig nem nagyon láttam egyet sem:o


#2 a mainstream azt jelenti hogy ugyanolyan mint a többi/tömeggyártott (ha valami hirtelen felkapott és az a "menő" azt szokás így hívni^^)

2016. júl. 16. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm.
2016. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki más mint a többiek, már elítélik... Hajtja őket a csordaszellem, akarnak valahova tartozni... Fura vagy, általában az emberek a tömeglányokat szeretik, legalábbis a legtöbb. Talán ilyet itt nem találsz, de sok sikert a való életben :D üdvözlettel: egy normálatlan xD
2016. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Biztató:D


Hát igen az a legnagyobb gáz az egészbe hogy akármerre is megyek pl városba ott is annyit látok hogy mindenhol a tömeggyártott p.csák akiknek kb egy kapcsolat addig tart ameddig nem lat meg masik csavot szoval ehh..xd

2016. júl. 17. 12:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Azert vannak normalisaak naa xd nem minden lany egy kaptafa

Ha eddig ilyen lanyokat talaltal probalkozz maskepp...egyszer biztosan radtalal a szerencse :D

2016. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy nem tudom :/ Én otthon szoktam lenni, ha nem logók éppen a barátnőimmel vagy pedig elugrok a könyvtárba (normálisnak vallom magamat és talán jól nézek ki, de szerintem ezt ne én döntsem el 😅😂)

15/l de egy kicsit idős vagy nekem 😅

2016. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 kár:c
2016. júl. 19. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!