Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok,8 éve focizok(nem egózásból,de ebből kifolyólag elég sportos testalkatom van.)zöld a szemem színe és barna a hajam,168 centi vagyok! Sokan azt is mondják,hogy vicces.Tudok szívből szeretni,és kíváncsi lennék arra ti mit gondoltok. A korotokat légyszi írjátok majd meg,köszönöm.

2016. júl. 16. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján szimpatikusnak tűnsz. 15/L
2016. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem is írtál negatívmot csak annyit alacsonyabb vagy, azon kívül meg csak pozitívat.. Mégis milyen véleményre számítasz?
2016. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Figyelj rosszat nem tudok magamról írni,de ha ismernél rájönnél,hogy nem vagyok f***fej gyerek!
2016. júl. 16. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott bukott el hogy nem tudsz magadról rosszat írni. Nem cseszegetni akarlak, de olyannal nem jövök össze aki nincs tisztában/nem vállalja fel a rossz tulajdonságait is. 16/l
2016. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ezek után semmibe nem lehet belekötni a magasságon kívül.

A foci egy irtó pozitív dolog, de ha nem tudsz rosszat mondani magadról, akkor ott valmi nem stimmel

2016. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel.. Ha nincs negatívum,akkor nem biztos,hogy minden okés. De,ha azt nem nézzük, akkor nálam lenne esélyed,ha idősebb lennél. :)

18/L

2016. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ehhez meg kellene talán ismernetek,hogy tudjatok mondani negatívumot,magamról csak ennyit,hogy kötekszek néha,és ennek volt már visszaütője természetesen,többen ha megöltök sem tudnék mondani... Max azt,hogy nem nézek ki jól. :)
2016. júl. 17. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szimpatikus vagy.

15/L

2016. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) aki akar az írhat :D
2016. júl. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!