Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valahogy nem szívesen megyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy nem szívesen megyek, nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit kb fél éve ismerek de mostanában kezdtünk el komolyabban beszélgetni. Ő nagyon szeretne már találkozni csak most elég messze van, mert egy másik városban dolgozik a nyáron. 3-4 hét múlva tudnánk csak találkozni, mert akkor lesz itthon ő is és én is. Ezért megkért hogy buszozzak fel oda hozzá. Sokszor azzal sürgetett hogy ha felmennék akkor biztos nem gondolna a volt barátnőjére már (mert most még nagyon fáj neki a szakítás) és hogy kezd egyre jobban magába fordulni és ilyen depis dumákkal jött még. Engem az ilyen kirohanásai eléggé lehúznak érzelmileg és az igazat megvallva már nincs sok kedvem felmenni hozzá. Sokszor írja hogy mennyire szeret stb. Ha annyira szeret ahogy ő azt elmondja akkor csak tud rám várni, nem? Ti hogy látjátok?

2016. júl. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
ez nekem kicsit ilyen érzelmi zsarolásnak-manipulálásnak tűnik, amit a srác leművel. Szerintem ne is menj oda, ez így már para.
2016. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
1# Abszolút igaza van,ne menj fel hozzá!
2016. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
52%
Yep egyértelműen érzelmi zsarolás.. kuka.
2016. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen, ez érzelmi zsarolás..

"Sokszor azzal sürgetett hogy ha felmennék akkor biztos nem gondolna a volt barátnőjére már "

Persze,hogy nem gondolna rád. Mert ezentúl tégeed dugna.

2016. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt csináld amihez van kedved.Ha neked még nincs kedved találkozni vele akkor nem kötelezhet rá senki.Főleg nem így , hogy ilyenekkel zsarol.Mond meg neki ha komolyan szeret akkor várjon még mert neked ez túl gyors.
2016. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megbeszélem ezt vele. Köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 17. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Zsarolás érzelmileg. Egyébként hány évesek vagytok?
2016. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!