Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne jobb a második...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kleeopátra kérdése:

Hogy lehetne jobb a második randi?

Figyelt kérdés
az elsőt elrontottam mert szégyellősködtem előtte xd de nem soká újra találkozunk 2 hónap után és nem tudom hogy mivell lenne jobb.. mert szerelmes vagyok belé de ha vele vagyok egyből megváltouok beijedek félek hogy ha valami rosszat teszek kinevet vagy elrontok valamit :\ meg monda hogy megcsókolna még januárba "csókolóztam" egy másik fiuval de had ne mondjamm nagyon gáz volt :DD fuu valaki sűrgősen segítsen , köszönöm
2016. júl. 17. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj, most mi lesz? :D


Az elsőn szégyellős voltál és nem volt jó. Akkor szerintem nincs kérdés. Próbálj ellazulni és add magad. Ha lazán kezeled, akkor nem leszel előtte zárkózott, de hogy hogyan érd el, arra nincs válasz. Csak ne görcsölj rá. Sok sikert! :)

2016. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt az elsőn :D szégyenlős voltam. azt hitte unatkoztam :D

de a második már jó volt. nem voltam szégyenlős :D

2016. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy próbálj el lazulni..:)
2016. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pontosan egy hónap múlva 15
2016. júl. 18. 00:41
 5/6 anonim válasza:
Tisztára olyan vagy mint én :D
2016. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végül hogy sikerült a második randi?
2016. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!