Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha nem érzitek randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha nem érzitek randin, hogy lesz valami kapcsolat ebből az adott személlyel, akkor nem lenne jobb érzés nektek, ha kifizetnétek a saját fogyasztást?

Figyelt kérdés
Én most elképzeltem, és talán úgy tennék, ha nő lennék.

2016. máj. 31. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de ha a srác erősködik, és nem hagyja?
2016. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

1-es

A szemébe nézel és azt mondod, hogy Peti, ne haragudj, de ebből nem lesz köztünk semmi. Engedd meg, hogy fizessem a saját fogyasztásom.

2016. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert akkor fogyna a pénzem, és az a körülményektől függetlenül sosem jó érzés.
2016. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Electra Heart

És az milyen érzéssel tölti el, ha a srác pénzét költheted, mikor tudod, hogy semmit nem fog kapni érte?

2016. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

#4

Semmilyennel, így járt :3

2016. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Értem és köszönöm a válaszod.
2016. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Fel ne húzd már magad csak hülyül. Mint oly sokan itt.
2016. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

7-es

Ebben én messze nem vagyok olyan biztos...

Volt már ebből vitám pár hölggyel, aki neme egyszerűséggel "lekólázták" a meghívást és pitiánernek neveztek, amiért blinkre nem vagyok hajlandó bármilyen random nőt meghívni.

Mintha valóban egy 199Ft-os kóla lenne, amit ma meghívás alatt értünk. Mintha nem volna teljesen mindegy, hogy mit fogyasztunk, az elv a lényeg, hogy nem húzzuk le a másikat vagy nem propagáljuk egyik irányba az egyenlőséget, a másik irányba pedig simogatjuk a patriarchátus szőrös hasikáját, mert éppen az hozza a nagyobb hasznot.

2016. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hapsi vagyok. "A kimeneteltől függetlenül hívtalak meg, de fizethetsz ha ragaszkodsz hozzá. " azt hiszem én ezt mondanám. Nagyon túl van spirázva ez a fizetés dolog...
2016. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az esne a legjobban ha egy elvileg önzetlen cselekedettel nem megvenni akarnának. De ha elvársz valamit a fizetésért cserébe, akkor azt közöld előre, de ennyi erővel elmehetsz egy prostihoz is. Hidd el, nagyban lerövidíti a procedúrát.

Amúgy én mindig magamnak fizetem a dolgaim, mert a, el akarom kerülni az ilyen kellemetlenségeket, hogy elvárjanak tőlem valamit, b, felnőttként még azt is cikinek tartom ha anyám vesz nekem egy nyalókát...

2016. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!