Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ribis lett? Visszagondolva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribis lett? Visszagondolva máshogy kellett volna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam életem első házibuliján. (viszonylag csendes vagyok, humoros, talán érdeklek másokat. most kezdem felfedezni a flörtölgetést, de nálam mindenki tapasztaltabb!) Egy fiú elhívott a 18. szülinapjára. Írt, és fél napot töprengtem a megfelelő válaszon, és egy lelkesebb percemben ,,Hogyne mennék :)"-et válaszoltam, és én is megadtam a számom (mert ő is odaírta előtte). Így visszaolvasva totál úgy néz ki mintha kb erre vártam volna mióta megláttam. Tetszhetek neki, ő se rossz,de nem tűnik komoly kapcsolatra vágyónak. Eléggé nyitott.

17/L



2016. júl. 20. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
nincs ebben semi ribis, durvan tulgorcsolod.
2016. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az elején jársz a flörtölgetésnek. Ez még semmit sem jelent :) a ribis kb ott kezdődik ha egy buliba több fiúval smárolsz
2016. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra nem hiszem, hogy sor kerülne. Túl szigoran neveltek. Tartok kicsit tőle. Nem akarok ún. szűzku... lenni! Milyen stílusban írogassak vele?
2016. júl. 20. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Amilyenben erzed.. Figyelj, szerintem ez nem riban.cos inkább aranyos/normalis Sokan szeretik a kelekotya lányokat. :) es ezt most jo ertelembe ertsd :) nem kell ezen ennyit gondolkozz. De ha ram hallgatsz:

1. Tartsd magad mindig

2. ne fogadj el minden piat amit a kezedbe nyomnak.


Mert bizony sok fiuval smarolni/lefekudni nem annyira nehez reszegen. :)


18/f

2016. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon-nagyon köszönöm a jóindulatodat!
2016. júl. 22. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem ribis, ne reagáld túl:)

17/f

2016. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mokiem98 válasza:

Figyelj.

1 Nagyon sokat gondolkoztál rajta

2 Alapból egy tök normálisat válaszoltál, mintha " haver lennél, szóval ha ( esetleg ) több is alakulna a dologból, ennyivel nem zártad "frendzone" ba :D

de amúgy hajrá, jó bulit:D

2016. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt a buli, ha szabad megkerdeznem? Es mi van a fiuval?
2017. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!