Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van vmi esély, hogy megtalálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vmi esély, hogy megtaláljam? És ha van akkor hogyan tehetem meg? (neten legfőképp mert máshogy nem tudnám megvalósítani)

Figyelt kérdés
Tegnap Bogácsi fürdőben megláttam egy pincér lányt és látványosan mosolygott amikor csak a szemébe néztem. Másnap meg akartam kérdezni, hogy hívják viszont nem dolgozott, érdeklőttem és megtudtam, a keresztnevét, de csak azt. Viszont mostanra már elutaztunk mert csak nyaraltunk ott.

2016. júl. 8. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
fbn beirod a keresztnevét és végignézed hátha xD
2016. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
hm.. talán van a fürdőnek fb-os csoportja, ott látod a tagok nevét, akkor is ha privát :)
2016. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy megnezed hogy ez az etterem ahol dolgozik pincerkent fent van e facebookon. Vagy az interneten van e honlapja. Es ott meg tudod talalni ha szerencsed van.
2016. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!