Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most is rajtam lenne a sor?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most is rajtam lenne a sor? (Lanyok? )

Figyelt kérdés
Felvettem a kapcsolatot egy lannyal, latasbol ismerjuk egymast. Eddig haromszor beszeltunk, (kb. 3-4 napos kihagyasokkal irtam ra, mindketten nyaraltunk) Jol haladt a beszelgetes, azonban az utolsot kicsit vontatottnak ereztem mar, bar lehet betudhato masnak is. Igy felbeszakitottam, hogy mennem kell, de megkerdeztem, nincs-e kedve talalkozni. Azt mondta benne lenne, de meg nem tud pontos napot mondani ezen a heten, igy abban maradtunk, hogy meg beszelunk.(Ennek 3 napja) Arra gondoltam irhatna most az egyszer o is, nem akarok folyton en.. Szerintetek varjak, vagy cselekedjek? O 19, en 18.
2016. júl. 27. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jelentkezz te, simán lehet, hogy ő is erre vár. :) Sok lány azért nem mer írni, nehogy túl rámenősnek, vagy könnyen kaphatónak tűnjön, mert akkor a srác máris menekülőre fogja.
2016. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen vannnak ilyen lányok, de szerintem ez egyáltalán nem jó.Ha én arra várnék hogy írjon az illető, de nem teszi, biztos hogy megkérdezném hogy esetleg valami rosszat mondtam-e vagy mi a baj?! Mert nem hagyna nyugodni hogy nem ír. Szóval lehet, hogy nem érdekled annyira, esetleg több emberrel is beszél és elfoglalják, vagy az is megeshet hogy nem ér rá. Írj neki, de tisztázzátok, és ha azt mondja hogy várta hogy te írj, akkor mondd meg neki hogy szeretnéd hogy néha ő is írna nem mindig csak te. ;)


15/l

2016. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)


Az a helyzet, hogy szerintem raer. Ugyanis szinte egesz nap fent van a facebookjan.. Szerintem varok, hogy irjon, ennyit megtehetne. Ha nem, akkor irok neki holnap, aztan meglatom, mi a helyzet :D

2016. júl. 27. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nah az még egy nem egészséges eset, ha fent van és nem ír.Én nagyon nem szeretem az ilyet.Mondjuk nekem van merszem ahoz hogy az arcába toljam, hogy állandóan fent van és egyáltalán nem ír. Na de ez én vagyok :"D (A 2-es vagyok.)
2016. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!