Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy vannak nalam sokal csunyabb lanyok is jo nem vagyok az a bombazo csinos lany akiert meg fordulnak az utcan a fiuk. De hogy mindenki at nez rajtam es mindenki csak a kulsot nezi?

Figyelt kérdés
Olyan erzesem van hogy sose talalok egy rendes fiut csak olyat talalok akivel ha talalkozok nem az az elso kerdese hogy hogy vagyok hanem az hogy mikor fekszem le vele ( meg egy fiuval sem) es azt erzem hogy sose talalok egy normalis fiut tudom hogy vannak normalis fiuk csak jo messze tolem..
2015. okt. 24. 23:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni hogy 16 eves vagyok :)
2015. okt. 24. 23:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet privátban? :) Úgy sokkal többet tudnék erről mondani! :)
2015. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen kép alapján könnyebb lenne. Küldhetsz nekem is
2015. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem mernek probalkozni, mert azt hiszik, hogy "meghodithatatlan" vagy
2015. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem meg az a bajom hogy lányba nem találok normálisat sajnos..Pedig mit nem megadnák egy rendes lányért..:( :( 22/F
2015. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képet küldj légyszíves privátban és akkor már tudnék segíteni, hogy min kellene esetleg változtatni, vagy mi az ami negatívan hathat a fiúkra.
2015. okt. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!