Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok vele megbeszélni randit?

Figyelt kérdés
Van egy csaj.Már 1 nappal azután hogy megismertem rámírt facebookon aztán meg kérdezte hogy van e nálam esélye stb.Tetszem neki,de pár hete csak facebookon tudunk beszélni.Elhívtam randizni,azt mondta hogy szívesen elmegy velem,azóta sokat beszéltünk,mindig képeket küldött(fehérneműset is).A lényeg hogy most viszont azt mondja hogy nem ér rá hétvégén mert sátrazni megy hétközben meg sok az edzése(napi 3).Ez így mi a ló****sz?.Most erre mit lépjek,mert kezdem elveszíteni az irányítást.16/f

##mostmibaja
2016. júl. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
talán tényleg nincs ideje?
2016. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pár hét alatt mit értesz?? 4-5 hét? Mert ha Ennyi ideje nem tudtok találkozni, az már kicsit furcsa.. Én a barátnőmmel hetente 2-3-szor találkozom. De ha nem jön össze a találkozó, akkor arra törekszik mind a kettőnk, hogy találkozzunk minél hamarabb.

Ez a napi 3 edzés meg szerintem kifogás csak. Nem hiszem, hogy napi 3 lenne, akkor egy héten 15 edzés..

Én lehet, hogy ezek után ráhagynám a dolgot, majd keres, ha ráér..

18/F

2016. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másfél hete hívtam el.
2016. júl. 27. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Esti randi? Edzések után? Pár perc séta minden nap. Majd kövi hétvégén meg randiztok normálisan.
2016. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap még beszéltem vele ma már el sem olvassa azt amit írok neki pedig egész nap fent van.Mit kéne írnom neki?
2016. júl. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!