Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Etikus egyszerre két lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikus egyszerre két lánnyal is első randit megbeszélni? Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne?

Figyelt kérdés
Netről ismerem még csak mindkettejüket.
2013. nov. 3. 17:15
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:

Még semmi sem biztos, egyik lány sem, szóval nyugodtan.

Csak ne tudjanak róla.

2013. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Netről beszélted meg úgyhogy 90% az esélye hogy egyik se megy el a randira.
2013. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Etikusnak nem mondanám, bár nem egy hatalmas katasztrófa szerintem...mármint most találkozol velük először. (persze ne tudjanak a másikról)


Anno mikor párommal először randiztam (vakrandi) pár napra rá lett volna egy másik randim is betervezve, de miután őt megismertem a másikat lemondtam. Utólag elmesélnem neki és jót röhögött rajta.

2013. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért ne egyszerre intézd a kettőt.

Ugyanakkor nincs ezzel semmi, ha mind a kettőjüket meg akarod ismerni. Lehetőleg próbáld úgy intézni, hogy ne tudjanak róla és ne legyen több randi mindkettőjükkel.

2013. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék ilyet,de ezért is vagyok egyedül.A mai világban egyesek részéről teljesen elfogadott több vasat tartani a tűzbe.
2013. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha csak találkozol velük és beszélgettek, akkor nem gáz. Egykori párom ezt úgy játszotta el velem, hogy miután velem randizott és már volt csók is, azt követően találkozott egy másik valakivel, akivel szintén csókolózott. Nah ez nem csak, hogy nem etikus, de szerintem gusztustalan dolog is.
2013. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is két lányra hajtok jelenleg bár nem neten hanem a való életben. Mindkettő bejön külsőre és belsőre is. Nem kockáztatom meg hogy esetleg csak az egyiknél próbálkozok és nem sikerül közben pedig a másik talál magának valakit, így róla meg emiatt csúsznék le. Szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló kivéve ha valamelyikőjükkel kölcsönösen elkezdene alakulni valami, mert akkor egyértelmű hogy a másiknak véget kell vetni.
2013. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz, viszont ha én lennék az egyik lány helyében, és megtudnám, elküldenélek a francba.
2013. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Csak ismerkedés lenne, csók is kizárva. Szeretnék az első alkalom után választani, de eddig mindketten szimpatikusak, és túl kevés az információ, hogy döntsek.
2013. nov. 3. 18:31
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Elküldenéd csak azért mert más lánnyal is ismerkedik miközben köztetek még az égvilágon semmi sincs és azt sem tudjátok hogy egyáltalán működne-e? Ne hogy már azt hidd hogy te vagy a világ közepe.
2013. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!