Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez nálatok is így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nálatok is így vagy csak nálam?

Figyelt kérdés

Amióta megbeszéltük ketten az első talinkat (tegnap elött jövőhétre) mindig csak arra gondolok, hogy mi lesz, hogy fog elsülni...

Nálatok ez hogy van?

Meg ti is izguktok?:D


(kicsit lehet hülye kérdés)



2016. júl. 30. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez mindenkinék így van. :D Legalábbis fiú vagyok, de ugyanígy izgulok, mondjuk barátaimmal megegyeztünk, hogy lelkileg van egy lány részem. :D 15/f
2016. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én ennyire nem izgultam az első előtt:D De a későbbiekben valóban lejátszottam néhány részletét a fejemben:) Nem kell mondjam, hogy nem úgy sült el semmi ahogy elgondoltam:D
2016. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy izgulsz :D A fő, hogy ne tervezgess. Bármi, ami ott történik, a pillanat műve legyen, ne pedig azért, mert betábláztátok azt a nem tudom, kb. pár órát amit ott töltötök.
2016. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!