Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok,1-10-es skálán hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,1-10-es skálán hány ponttól számít jónak egy srác nálatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 7

15/L

2016. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
45%
Attól függ, milyen a kisugárzása
2016. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi adja a 10 pontot külső stilus plusz belső?? Vagy csak a külső első látásra...

16f

2016. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hmm, kicsit pontatlan voltam. A pont természetesen ebben az esetben csak a külsőre és az ahhoz tartozó kisugárzásra jár.
2016. márc. 3. 20:56
 5/15 Sahara :) ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy ti hogy vagytok,de nekem:~7,5-8 :)
2016. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen nálam is a kisugárzása nagyon fontos mer van,hogy elismerem,hogy igen ő nagyon jóképű de nem érzem azt a valamit.
2016. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7tol
2016. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az igazság az,hogyha valakivel jóba vagy és tetszik,akkor nem figyeled a külsejét egy idő után...sőt van,hogy az elején sem nagyon.

De ha a külsőt kérdezed,akkor nehéz megmondani,mert nem úgy van,hogy most hány ponttól helyes egy fiú.Nincs megadva,hogy nekem csak ez az egyféle fiú tetszik..ha jó az összhang,akkor más nem számít,pl.hogy milyen színű a szeme meg ilyenek..:) Szval ezt így nem nagyon lehet megmondani,de mondjuk ha meglátok egy fiút és kb.olyan 7-es kinézetű,akkor az bejöhet már.

De mondom,ezt így nem lehet megmondani,ez nem így működik. :D

2016. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8, jól mondod! ☺
2016. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szoval én fiu vagyok de szerintem ahany lany annyi féle ízlés 😃 van aki azt mondja jo képű vagyok van aki szerint átlagos 😃 a csúnyát meg nem mondtak... Szoval egy a lenyeg ha barátnőt akarsz legy egyenes megerto es a kellő romantikát használd... Legalabbis ezek az altalanos dolgok ami kb minden lany szeret...

16f

2016. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!