Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az első randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az első randin fel lehet menni a srác lakásába?

Figyelt kérdés
Mert meghívott magához. A srác nem tenne olyat amit én nem akarok, az biztos. És ha felmennék hozzá az jót tenne a kapcsolatunknak?
2016. aug. 1. 22:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Hat ha akkor találkoztok először akkor semmiképp, de ha mar ismered ot es megbízol benne akkor miert ne?
2016. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h még nem találkoztunk de bízom benne
2016. aug. 1. 22:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Na most mondd hogy ez kamu... nem ennyire naiv vagy.
2016. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Feltetelezem hogy beszelgettetek mar legalabb neten vagy ilyesmi. Onnan is le lehet szurni par dolgot ha csak irogattok. Ha ugy erzed menj fel. Elso randinkon en is felmentem barazlmhoz filmet nezni. (Elotte egy ket orat tancoltunk egyutt buliban es facrm irogattunk egy honapig). Hany evesek vagytok?
2016. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Úgy hogy még nem találkoztatok hatalmas hülyeség lenne. Az interneten bárki bármit mondhat, ne legyél kis naiv és ne vegyél be minden mesét. Először valami jó forgalmas közterületen találkozzatok (pl. park, étterem, tér)
2016. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Engem kétszer próbáltak már megerőszakolni (olyanok akikben megbíztam), hidd el, nem egy jó dolog... ilyen után már az embernek sose lesz normális élete.
2016. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igazából azt akarta h menjünk fel hozzá és aztán meg menjünk a városba. Ő 18 én meg 17.
2016. aug. 1. 22:11
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

"A srác nem tenne olyat amit én nem akarok, az biztos. "

Nem is ismered élőben. Élőben is könnyű tenni a szépet, nem még neten.

Sőt, ez elég gyanús. Azt állítja, utána el akar vinni a városba. Akkor miért ne lehetne rögtön a városba menni? Nem beszélgetni akar ő a náluk....

2016. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Eszter76 ***** válasza:
84%
Még sosem láttad élőben! Eszedbe ne jusson fölmenni hozzá! Találkozzatok szépen nyilvános helyen eleinte. Én elég nyitott vagyok, de ez veszélyes is lehet - és nem feltétlenül csak a szex miatt! Vigyázz magadra!
2016. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is légy óvatos.Találkozzatok a városban inkább. Ha meg lenne valami fura a sráccal, akkor úgyis látni fogod, csak akkor legalább nem vagy vele teljesen egyedül. Remélem jól fog sikerülni minden :)
2016. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!