Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Manapság lehet olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet olyan fiút találni aki elfogad olyannak amilyen vagy? 17/L

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze ! 🖐🏻
2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen. Kevés ilyen van.
2016. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szia! én a kapcsolataim során, ha nem baromságot akart csinálni a barátnőm, mindenben támogattam, ha szerintem nem volt a legjobb ötlet akkor is. Elfogadtam úgy ahogy van. Úgy hogy lehet:D
2016. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi az a tulajdonságod 17 évesen amit nem tudnak a fiúk elfogadni?
2016. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az engem is érdekelne.
2016. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok
2016. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4: Testalkat, őszinteség
2016. aug. 3. 19:51
 8/20 anonim ***** válasza:

A testalkatodon tudsz változtatni ha egy túlsúlyos alaktalan valaki vagy akkor az felém egyfajta igenytelenseget illetve lustasagöt sugároz már elnézést. Az oszinteseggel általában semmi baj csak arra figyelj hogy kulturált formában add elő és ne bántsd meg megha nem is találod annak.


17 f

2016. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Szia az en baratommal nemsokara 5 honaposak leszunk...nagyon szeretjuk egymast es o bizik bennem es en is mar sokkal jobban bizok benne....elfogad olyannnak amilyen vagyok es regebben vele is csak szorakoztak es velem is...de o nem olyan mint a tobbi fiu hala az egnek...testileg is elfogad es en is ot...o volt az elso is nekem akivel lefekudtem es mar keptelenek lennek elhagyni egymast...oszintek vagyunk egymashoz...kisebb vitak termeszetesen elofordulnam ritkan de azt is mindig megbeszeljuk... szoval lehet talalni ilyen fiut de ez mar nagyon ritkasag :)

Remelem te is megtalalod az igazit aki elfogad olyannak amilyen vagy! Nagyon drukkolok :)

16/L

2016. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehet találni szerintem.

Általában ha valakinek rossz tulajdonsága van azt néha egy jó helyettesíti.

19/f sz-sz-b megye

2016. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!