Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Manapság lehet olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet olyan fiút találni aki elfogad olyannak amilyen vagy? 17/L

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 19:34
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nah ide figyelj te utolso valaszolo.....amiota ez megtortent a baratommal azota is egyutt vgyunk es nem neked irtam hanem a kerdezonek...es nem erdekel h mit mondasz ...nah puszika :)
2016. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogyne lehet. Én 10 éve ismerem, és 2 éve vagyunk együtt. :) Mindent tudunk egymás múltjáról, mások talán azt mondák, hogy túl sokat is, de ez minket nem zavar, sőt, jobbnak is érezzük így.
2016. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, amúgy 24/L :D
2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Egy lánytól mindenki elvárja, hogy ügyesen tudjon hazudni. Anélkül "harcképtelen". És olyan is csak a mesében (meg az interneten) van, hogy egy dundi csajt fognak akarni, amikor a "szegény szerencsétlen védtelen" (nagyon sovány) lányok is mind "védelemre szorulnak" - esélyed sincsen ellenük. Ébredj fel.
2016. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Utolso válaszolóval 100%-ban nem értek egyett.

Tiszta hülyeség hogy egy lánynak hazudozosnak es csontsovány alkatunak kell lennie.... Ezt sajnos csak a média probálja belénk eröltettni... Ismerőseim nagyrésze és jomagam is teljesen szembe megy azzal amit az utolsó/az első(ma 8:33) írt...

2016. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 VCamiMyra válasza:

Igen csak nem tizenévesen fogod megtalálnia fiuk az én koromban is későn erők voltak akkor mit szóljunk a mostaniakhoz?!lesz időd megtalálni

31 eves lány

2016. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2016. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Szerintem lehet, de ugyanakkor a fiúknak sokszor elég határozott elképzeléseik vannak arra vonatkozóan, milyen lányt szeretnének maguknak (pl. nekem is). Meg lehet találni azt, aki pont arra vágyik amit te tudsz nyújtani neki, de sajnos nem könnyű.

19f

2016. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia ez függ attól milyen vagy :)

De persze lehet, mi értelme lenne egy "álarcos" kapcsolatnak?


18/f

2016. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igen :) Én is olyan srác vagyok! Ha akarsz írj privátba! ;)
2016. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!