Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek érzelgős? (lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek érzelgős? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nem épp az én műfajom de a srácnak akivel beszélgetek tetszene ha kicsit érzelgősebb lennék? Ezt hogy csináljam? Kérlek segítsetek
2016. aug. 3. 23:30
 1/5 C0r3 válasza:
58%

:DDDDDDD

Érdekel, hogy mennyire lehetsz erős személyiség, ha egy fiú miatt ilyen mélyen szeretnél megváltozni. Bocsi, rossz kifejezés. Mennyire lehetsz értelmes. Igen.. ezt a szót kerestem.

2016. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ilyen alapból akkor nem tudom hogy tudnál változtatni ezen, amúgy ne akarj ilyen lenni én pont ilyen lány vagyok és szívesen cserélnék ennek az ellentettjère
2016. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemtudom pontosan mit értesz az "érzelgős" kifejezés alatt, mert azt általában inkább rossz értelemben szokták használni ... érzelmes, empatikus, megértő valami ilyesmire gondolhatsz, de ezekkel a tulajdonságokkal az a baj, hogy nem olyan mint a körmöd befesteni ... ha alapjáraton nincs benned erre fogékonyság, hajlam, akkor csak erőltetni tudod, és az nem jó senkinek :) légy önmagad
2016. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia:) figyelj, ha nem ilyen vagy, akkor nem ilyen vagy, hiszem téged kell megismernie, nem mást. Viszont ha szeretnél kicsit jobban a kedvében járni ilyen szempontból. akkor semmi más, csak legyél nyitott, és őszinte:)
2016. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy ha tetszik neked, vagy csak barátok vagytok akkor ki kéne tudnia hozni belőled az érzelgőset

(Én nem vagyok érzelgős fajta egyáltalán, de a legjobb barátommal képes vagyok érzelgős lenni)

2016. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!