Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek manapság hagyományos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek manapság hagyományos értelemben vett lányok/nők?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azokat a nőket, akik romantikusak, kedvességgel,érzelmekkel,gesztusokkal lehet meghódítani őket, utálják a celeb típusú kigyúrt macsókat, és a normális, érzelmes pasikat keresik? Ilyenek már csak a történelem könyvekben léteznek?

2014. jún. 5. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

A nő olyan mint a parkoló.

Minden normális foglalt, amelyik szabad, az vagy fizetős, vagy rokkant.

2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
léteznek! az érdekes az, hogy mindig azok kérdezgetik ezt, akiknek csak a 10/10es nők kellenek...
2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

A jelenlegi hódolóm ilyen, de ő jár kondiba. Nem kigyúrt, inkább sportosabb.

Köpjetek le!

2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Hagyományos értelemben vett lányok/nők? Miért, milyen értelemben vett lányok/nők vannak még?


Ez egy gusztustalan kérdés, te is tudod nagyon jól.

2014. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

# 2:

Bennem is felmerült ez a kérdés és mégsem csak a 10/10-es hölgyekre fáj a fogam... Sőt, az exem is max 6-7/10-es lehetett.


# 1:

Ezen nagyon jót derültem. :D

2014. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Miért, milyen értelemben vett lányok/nők vannak még?"


Média által befolyásolt lányok vannak manapság többségben... (RTL és társai által befolyásoltak)

2014. jún. 5. 20:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként amikor megláttam ezt a kérdést, egyből a Conchita Wurstra gondoltam... :D
2014. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hazugok sokan vannak, a nem kamusok kevesen. Elvileg majdnem mind azt fogja hazudni, hogy á, neki nem kell egy macsó, de csak kb. 1-2% lesz, aki tényleg így is gondolja. A romantikával vigyázz, nehogy átmenj hízelgősbe, mértékkel adagold, és légy emellett öntudatos, önálló, határozott stb., ha jó a keverék, akkor van esélyed, csak persze nem könnyű megtalálni a normális lányokat. Jelzem, a kimondottan önsajnáltató, nyafogó, tehetetlen, mindentől és mindenkitől rettegő nőszemélyek az én szememben nem számítanak annak, túl sokat csalódtam bennük. A másik gond meg az, hogy sajna sokszor maguk a lányok/nők sem tudják, hogy mit is akarnak, így aztán még nehezebb velük.
2014. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
höh, hát nekem olyan lány nem kéne, akik utálnak egy bizonyos típusú srácot, mert az pont azt mutatja, hogy előítéletesek és külsőségek alapján ítélnek
2014. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon,vagyis biztos valahol vannak,de jó ha 100.000-ből egy ilyen van manapság...Na akkor ne is számoljuk tovább mennyi az esélyed egyáltalán találkozni ilyennel,ráadásul valószínűleg foglalt is,tehát... :)
2014. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!