Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most akkor se veled se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor se veled se nelkuled kapcsolat? Szakitsak vele?

Figyelt kérdés

Tobb mint 4 honapja vagyunk egyutt, de szerintem o jobban szeret engem mint en ot. Mar tobbszor majdnem szakitottam vele, de atgondoltam mindent es arra jutottam hogy nelkule nem lenne jo. Szeretek vele lenni, viszont ha nem vagyunk egyutt akkor orulok hogy nem kell vele beszelnem. Es az is rossz, hogy osztalytarsak vagyunk...biztos meg tudnank beszelni hogy legyunk ,,baratok" de akkor is:/ meg mar megismertuk egymas csaladjat, baratjait ugyhogy ezert is kellemetlen lenne ha dobnam. Szoval nem tudom mit kene tennem. Megegyszer: mikor vele vagyok akkor teljes szivembol szeretem, de ha nem akkor inkabb az a jo ha nem is beszelek vele, nem hallok rola. Ugy erzem ha szakitok vele tiszta hulyenek fog latni,mert hogy mar kb 3szor eloadtam neki hogy szeretnek szakitani csak aztan visszavontam, o megertette.

Szakitsak most vele? Ez is a se veled se nelkuled kapcsolatok koze tartozik?:(



(Lehet rossz temakorbe raktam igy utolag.

Ja es bocsi hogy igy irok csak nincs ekezetem.)



2016. aug. 3. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez kb az.De egyáltalán nem is hianyozna?
2016. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemhinnem hogy szerelmes vagy. En is voltam igy.

Lehet lepontozni de szerintem szakits vele. Ha mar eljutottal odaig hogy 3szor kozold vele hogy szakitani akarsz akkor ott mar gondok vannak...

Amikor en szakitottam az exemmel akkor azt hittem tok egyedul leszek, de nem voltam. Volt mas srac is meg a baratok es a suli. Az elet nem fogja hagyni hogy unatkozz;)

2016. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: pont ez a baj hogy hianyozna...

#2: igen lehet jobb lenne nekem is nelkule... Csak ez most egy uj osztaly, es csak ot ismerem.


Most is ram irt, amint felleptem fb-ra, es nemtudom de valahogy ez is idegesit://


Amugy koszi a valaszokat johetnek meg:)

2016. aug. 3. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján én is azt mondanám, hogy szakítsatok. Vagy tartsatok egy kis szünetet, akkor van időtök átgondolni meg mérlegelni a dolgokat. És ez a szünet vagy megerősíti a kapcsolatokat vagy megrövidíti a "szenvedést".

De nem lehet, hogy az a baj, hogy nem hagy elég teret neked? Ez a fb-os szitu, hogy amint belépsz ír neked... nem nyomul túlságosan?

2016. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Igen lehet megprobaljuk ezt a szunet dolgot...es tenyleg igaz amit mondasz egy kis ideje eleg nyomulos lett
2016. aug. 4. 02:34
 6/7 Daniel Barna válasza:
Szerintem sose szeress osztálytársba. Ez egy aranyszabály
2016. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. Igaz én akkor kaptam egy jó nagy lökést, ami a szakításhoz vezet. De hidd el nagyon megkönnyebbülnél utána.
2016. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!