Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye hogy itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy itt gyakorin találok egy fiút, akivel élőben is találkozunk?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyen? 16/l

2016. aug. 4. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát van esélye de nagyon pervezek is vannak
2016. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat en meg itt nem talalkoztam normalis nem perverz fiukkal pedig mar lassan 2 eve vagyok itt fent de sose lehet tudni lehet teged nem csak a perverzek talalnak meg :D 17/l
2016. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valójában személyfüggő, de van rá esély. Csak olyat kell találnod, akiben meg is tudnál bízni. Ez a legfontosabb, mert más is lehet a gép mögött. Nem elrettentésül mondom, csak érdemes erre is oda figyelni :D 19/F
2016. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha dugni akarsz velük, elég sok esélyed van! :D
2016. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt már egyszer, pedig nagyon sokszor nem írok vissza azoknak, akik rám írnak privátban..

Amúgy a srác normális volt csak valami miatt (ezt most inkább nem részletezném) nem beszélünk már 3-4 hónapja és jobb is így..szóval van esély rá, hogy találsz.

16l

2016. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is találtam 2 normális srácot is.

Az egyikkel nagyon ritkán beszélek, de a másikkal elég gyakran és itt lakik tőlünk 30kmre, szóval vele még a találkozás se olyan bonyolult, mint az elsővel, aki 2órányira lakik tőlünk autópályán.

Amúgy rám is rengeteg perverz írt már, de nem irogatok vissza nekik én se

18l

2016. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már innen lánnyal, 1 éve beszélgetünk, napi szinten még 4-6 órát, tervben van a következő találkozó. 17/F
2016. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam innen lánnyal. Meg elég sokkal szoktam is beszélgetni. Nem értem azokat a beteg hajlamú srácokat, akik élvezik, hogy anonim oldalon zaklassák a lányokat. Fura, hogy manapság a normális jelző ritka számban van jelen. Szóval van rá esély, ha olyannal elegyedsz szóba. 18/f
2016. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal, összeismerkedtünk a nagyobb dolgokat megbeszéltük itt, aztán átmentünk egy másik közösségi oldalra és egy hónap ismerkedés után találkoztunk.A kapcsolat ugyan nem volt hosszú életű (bonyolult volt a dolog) és hamar vége lett, de annak a rövid időnek nagyon örültem :)
2016. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Esélyt latolgatni nem nagyon érdemes....

Hiszen pl. aki játszik szerencsejátékot,az is tudja hogy nem sok esélye van egy lotto 5-ösre,mégis játszik,próbálkozik.

Aki meg nyer,azt meg pláne nem érdekli az esély....

Egy szóval,ha nem próbálkozol nem is nyersz.

Azt viszont nem árt észben tartani hogy itt is mint az életben mindenhol,"nagy az isten állatkertje"....

Legyen annyi ember ismereted hogy ne szaladj bele szatírokba,ön és tömeg gyilkosokba,rablókba,nyomingerekbe :) ...stbstbstb.

A kérdés az hogy miért akarnál találkozni innét valakivel?

Beszélgetni,ismerkedni?Vagy csak egyszerüen ha megbízol valakiben akkor azzal jól érezni magad?

Minden esetre tapasztalat szerzésnek nagyon jó,javíthatod az ember ismeretedet és hogy felismerd külömböző ember tipusok külömböző helyzetekben mikor mondanak igazat és mikor nem.(mert hogy bővel lesz részed mindenben....)

A lényeg az hogy keress,kutass,beszélgess,ismerkedj,tapasztalj,bukdácsolj és fejlődj....

Ha az emberiséget nem hajtaná a kíváncsiság,soha nem léptünk volna a holdra...sorolhatnám hogy mi minden nem lenne....

Érezd jól magad,élvezd az életet....

2016. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!