Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ideges vagyok az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ideges vagyok az első randim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton lesz életem első randija. Huh. Na mondanom sem kell, nagyon be vagyok tojva attól, hogy mi lesz. En 18 vagyok, a fiú 24. Kicsit több mint fél éve ismerem, de személyesen még nem találkoztunk, csak messengeren es telefonon beszéltünk, de azt minden nap miota ismerem. De jajj nagyon nyúl vagyok ehhez. :D Sok bennünk a közös, igy mindig adódik téma, es mindent tudunk szinte a másikról én spec nagyon megbizom benne. De megis felek a személyes találkozástól, mert annyira megkedveltem, és nem akarom esetleg elrontani. Barátom meg eleve nem volt még, csak ilyen kisebb szárnypróbálgatások, amik aztán kudarcba is fulladtak. Félek attól ha esetleg megölel, vagy megfogja a kezem, és nem tudom, hogyan küzdjem le ezt a szorongást. Eléggé a minuszokban van az önbizalmam, bár nem tartom csúnyának magam, ez inkább masra vezethető vissza. Szoval bármi ötlet? Mert nagyjából tükörsima ideg vagyok már. :'D



2016. aug. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
no para légy önmagad ez mindig bejön szemezz vele légy kedves
2016. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha megölel vagy megfogja a kezed, az egy jó jel ;). Csak ne félj! Biztos menni fog az. Most még nagyon izgulsz, szombaton még aztán pláne fogsz. De ami t ott leszel meglátod, menni fog a az magától. Sok sikert remélem segítettem :)
2016. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen mintha csak magamat hallanám két hete amikor ugyanígy randira készültem, szinte látlak is magam előtt. :D Nyugi, ha ott leszel már annyira nem lesz izgulós a dolog. Az első órában végig tiszta ideg voltam, de moziba mentünk, szóval volt időm ellazulni.

Hozd a legjobb formád, a fiú is segíteni fog majd a lazításban, biztos próbál majd megnevettetni stb...

sok sikert :)

2016. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Vegyél be egy Xanax-ot! Én is szedem napi szinten, mert idegbeteg vagyok.
2016. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én is ugyanígy voltam vele. És nem volt semmi gáz! Legfeljebb kicsit dadogtam, meg nem mertem a fiúra nézni...nyugi, jó lesz!:)

2016. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!