Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok tudnatok nekem adni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tudnatok nekem adni egy par tippet min kellene valtoztatnom, hogy eltudjak hivni egy normalis csinos lanyt randira?

Figyelt kérdés

Ami lemaradt..vagy mit tegyek a randira elhivas elott? Teszem fel ismerkedes teren? Sajnos nem az erosegem az ismerkedes. Altalaban csak sajat magam egetem a benasagokal ,hogy alig jonnek szavak..vagy csak hulyesegek..pl ,ha vicces akarok lenni fa viccek..vagy tul komoly akarok lenni a koztes alapotba sose tudok kerulni. Miert van ez? Lehet komolytalan vagyok. Vagy is lehet masoknak ez jon le rolam. Minden esetre nem tudtam meg elerni ,hogy ugy lassanak engem aki igazan vagyok. Tuti elbaszok valamit. Vagy a kulsommel lehet gond? Akit erdekel kuldok kepet.

Ui: bocsi a helyesírasert telorol vagyok.


2016. aug. 6. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem parázol rá a randira? Ha ezért nem tudsz komolyan beszélni, vagy olyan simán, mint egy haverral, akkor próbálj picit lazulni. Ne úgy gondolj egy lányra, mint potenciális barátnő, hanem mint egy barát. Az első randiknak amúgy is inkább baráti hangulatúnak kéne lennie, hogy megismerjétek egymást.

Ha pedig eleve ilyen vagy, akkor nem nagyon tudok mit mondani. Nem szabad csak egy lányért megváltoznod. Viszont inkább azt javaslom, hogy keresd meg szociális téren az erősséged, és azt helyezd előtérbe. Pl ha veled lehet beszélgetni, akkor beszélgess. Ha jó hallgatóság vagy, akkor hallgasd meg a lányt.

2016. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne változz senki kedvéért!!! Magadért szeresen!!!
2016. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
először is ne gondold túl a dolgokat. Legtöbb emberrel ez a probléma, hogy annyira részletesen kibogozza magának, meg megmagyarázza magának, hogy "miért NEM vagyok jó ebben vagy abban". És akkor naná, hogy ez kattog a fejében. Az egy dolog, hogy valaki tisztában van a korlátaival, de nem ezen kell agyalni nap mint nap, reggeltől estig, főleg nem amikor akció van. Minden emberben benne vannak az alap dolgok, hogy mit hogyan kéne csinálni, emberi ösztön, még ha nem is csinálta soha az életében, csak éppen sokan ezt nem hiszik el magukról, és korlátozzák magukat gondolatokkal, amiket mások hitettek el velük, vagy esetleg ők saját magukkal. A gondolkozásmód az ami segít a te esetedben. Tudod hogy mi a valós dolog, mivel ember vagy, tudod hogy mire képes egy ember. Tehát akkor tudod hogy te is mire vagy képes. Ne korlátozd magad többé
2016. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet privibe, megmondom szerintem mennyi esélyed külső alapján a csajoknál.
2016. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez baj ,hogy sokszor az ember elsem jut a randi szintig. Mivel mar elote lerazak.
2016. aug. 6. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz :) teljesen természetes és javítható :) próbálj arra gondolni, hogy semmi gond ász vagy a csaj nem harap csak nyugi és próbálj vagányan odamenni és tök normál témákról dumálni :) semmi para próbáld önmagadat adni ;)
2016. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!