Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez mindig velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez mindig velem?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedni akaraok az esetek nagy részében az van hogy a lányok leráznak mert azt hiszik csak egy éjszakást akarok tőlük, mert azt mondják "izmos" , "nagyobb darab" vagyok és többet nem néznek ki belőlem pedig komoly kapcsolatra vágyom :) nem szoktam őket perverz megjegyzésekkel illetni se fogdosni... ha udvarias vagyok és pl kinyitom nekik az ajtót, akkor is azt hiszik csak a seggüket akarom bámulni pedig csak egy kedves gesztus lenne :D. Mindig mikor elhívom őket valahova azt hiszik csak leitatni akarom őket aztán ágyba vinni pedig csak jobban megismerni. Akivel meg volt egy randi azt mondja nem akar következőt mert tuti azóta más lányokat is "gerincre vágtam". Ennek mi lehet az oka és mi lehet erre a megoldás?

2016. aug. 6. 21:42
 1/4 anonim válasza:
Lol túl jó pasi vagy :D miért nem próbálod meg eloszlatni ezeket a feltételezéseket?
2016. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert túl jó pasi vagy hozzájuk és nehéz elhinni hogy egy ilyen pasinak bejön egy olyan lány mint ő
2016. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az jó :D eddig sokaknak "g*ci ronda" voltam :D amúgy nem is arcoskodom nem is utalok rá hogy csak a p*ncijára hajtok. Szimpla érdeklődés de mikor randi után elmennénk és kísérem haza sokszor leráznak mert azt hiszik fel akarok hozzájuk menni pedig csak arcra puszit akarok :D vagy leráz és mikor messengeren megkerdezem akkor csak "hagyjál" van :D de volt olyan is hogy a csaj mászott rám és buszon már gatyán keresztül fogdosott.. visszataszítónak találtam és mikor hazaértünk és közöltem vele hogy nem a szexre megyek csak ismerkedünk még akkor pofon vágott és elhúzott :D a 2között nincsenek lányok?
2016. aug. 6. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind kapják be (nem szó szerint, mert túl rendes vagy) De komolyan, amit eddig leírtál, elég rendes, és kellőképpen straightforwardnak tűnsz, ha ezt nem veszik észre, ne bánkódj, képzeld el, mi lenne ha csak 6/10 lennél, mint én
2016. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!