Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak dugni akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak dugni akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel kb 2 hónapja ismerjük egymást. Az egész annyiból áll hogy péntek este odajön hozzám a szórakozóhelyen,kihív,beszélgetünk,csokolózunk,s mindketten megyünk haza. Hetkőznap is szoktunk beszélni Facebookon,de soha nem hív el sehova. Most felhívott magához filmezni,de egy kicsit gyanús ez nekem. Pénteken is szokta mondani hogy menjünk fel hozzánk,s egyedül vagyok-e otthon s ilyenek. Szerintetek csak dugni akar?
2016. aug. 7. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Lehetséges, megvan rá az esély. De szerintem ha felmész hozzá, és kicsit túlzásba esne, legfeljebb leállítod.
2016. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
73%
Esélyes
2016. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
31%
Ja. Ne menj fel. Legyen tartásod. Am meg amelyik férfi csak dugni akar, az menjen fizetős qrwához, hadd fogyjon a kis zsebpénze.
2016. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csak dugni akar, esélyes, hogy meg is akar sz*patni.
2016. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolso valaszolo: a tapasztalat beszel beloled mi!?
2016. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Amugy elofordulhat de akkor meg leallitod es annyi :) utolso voltam
2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem a tapasztalat beszél belőlem. Én többre tartom a lányokat annál, mint hogy semmi előzmény nélkül felhívjam őket dugni magamhoz.


Igazából a kérdező problémája nem nagyon érdekel (vajon mit akarhatna tőle a pasi? nagyon nehéz kitalálni...), a válaszom inkább burkolt nyelvi játék, ha észreveszed... Egyébként azért használtam direkt csúnya szavakat, mert a kérdezőtől (gondolom lány) elég közönséges dolog volt, hogy ilyen kifejezéseket használt. Nálam ugyanis egy csaj eléggé közönséges tud lenni, ha amikor a szexről beszél saját maga vonatkozásában, olyan szavakat használ, hogy "dugni"...

2016. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aha szoval csak azert irtal ide mert nem tetszik a kerdezo szo hasznalata es megakartad mutatni hogy te tudsz meg szebbet irni ertem..
2016. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem esélyes hogy csak azt akar..
2016. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg.

De mit vártál? Csókolózgatsz vele a szórakozóhelyeken, mint egy könnyű vérű pi.csa és még kapcsolatban sem vagytok..

2016. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!