Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak meg akar dugni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akar dugni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egy 4 hónappal ezelőtti bulin nagyon rám volt indulva... Csókolóztunk, tapi volt... Aztán minden egyes buliban egymás mellé kerülünk, és ugyanúgy van ölelkezés stb... Én komolyan gondolnám, de ő nem tudom mit akar, mert bulin kívül nem keres.
2015. máj. 17. 14:45
 1/5 anonim válasza:
Aki ezt neked ennyi információ alapján megmondja, az vagy látnok, vagy csak írt valamit.
2015. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
valószínűleg semmi komolyabbat nem akar akkor...
2015. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maybe_99 válasza:
Hát nem azért, de szerintem, ha enyire nem érdeklődik irántad csak buliban arra vagy jó neki, hogy egyet jót csokolozzon és kiélhesse vágyait rajtad, akkor valószínű, hogy csak kihasznál. Ha nem kezdeményez máskor csak ilyen alkalmakkor hagy a bulin faképnél, hogy keressen más csajt akivel ezt csinálhassa és ha netalán vissza megy hozzád, akkor lehetséges hogy mégis komoly szándékai vannak..
2015. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

és te mennyire keresed őt bulin kívül?

-mert ha nem téged nem érdekel, akkor miért foglalkozol vele, ...ha meg érdekel, akkor miért nem foglalkozol vele többet?

-egy kapcsolat (bármilyen-legyen az barátság,szex,vagy komoly) 2 emberről szól, nem csak ő léphet

2015. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
59%
Csak megakar dugni! üdv az EzoTV
2015. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!