Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, fiúk! Mi az oka, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mi az oka, ha egy szűz lány megijed a szextől és nem akar dugni a párjával?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem akart dugni velem, pedig megbeszéltük előtte, hogy csináljuk és igent mondott. Aztán mégsem hagyta, de állítólag szeret.

2015. okt. 19. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeret csak fél az elsőtöl hogy nem lessz jó
2015. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát pl ha a pasi a dugás szót használja, az nem a legbizalomgerjesztőbb kezdet.
2015. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Jól teszi a lány hogy nem fekszik le veled,mert a mocskos szádtól undórt kaphatott
2015. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak nem mindenük a b...szás, veled szemben. Adot esetben komoly gátlásai lehetnek, főleg, ha még fiatalka (18 év alatti) , amit követelőzéssel nem fogsz tudni megoldani.

Romantikus csendes kettes esti hangulat, fürdőkádi hátmasszással és pár pohár minőségi piával hatékonyabban oldja fel a gátlásait a hölgynek. Aztán meg már csak rajtad múlik, mennyire szokik rá.

2015. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Hja kérem, nem olyan egyszerű az!

Harcolni kell azért a kis jutalomért!

De szerintem sem érdemled meg!

Jobb ha egyedül "dugsz"! :-)

F/60

2015. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
es az ilyen taploknak van baratnoje.. mas meg aki torodne egy lannyal nem csak arra hasznalna na az meg egyedul marad
2015. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
ő bizonyára "szeretkezni" szeretne...nem dugni
2015. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Megértem a csajt!
2015. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy őszinte legyek én se feküdnék le veled... meg sem érdemled.

Főleg ha csak dugni akarsz...

2016. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem elgondolkodott azon, hogy ez az első, és ugye ennek tulajdonít némi jelentőséget(jogosan).

Előttem jól írták, hogy ne kapkodd el, tényleg hangolódjatok rá. Ha csókolózol vele, és látod h élvezi, simogasd meg, aztán ha azt is, akkor csókold tovább és simogasd lenn, aztán ha hagyja, akkor izgasd is. Nem feltétlen kell az ujjaidat is berakni, és erre a szintre sem tanácsos egy nap alatt eljutni.

Talán inkább beszéld meg vele, hogy te szereted e? És h ő mit érez. Ha nem szereted, ne akarj vele lenni, mert akkor átvered. Ő még azt hiszi, hogy a világ nagyon szép, és h a szex is az. Ne ébreszd fel ebből az álomból egy ideig :)

Majd ha akarja ő is, akkor nyúlj hozzá...

Na hajrá :)

2016. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!