Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért kosaraznak ki folyton?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kosaraznak ki folyton? Miért történik ez folyton velem?

Figyelt kérdés

Eddig 3 komolynak tűnő kapcsolatom volt lányokkal, ebből kettő el is jutott az egymás ölébe ülésig, baráti társasággal való filmezés közbeni kézfogásig, nyakrapusziig, de amikor elhívtam randizni, mindegyikük lekoppintott, hogy csak barátként kedvelnek. Pedig mind bőven bedobtak olyan jeleket, amiket biztosra vettem. A legfájóbb, hogy egyikük sem az a tipikus r****c volt, hanem kedves, "jóravaló" lányok. Miért történik ez meg mindig velem?!

Kissé elkeseredett 16/F (Állj a sarkadra és ehhez hasonlóakat pls hagyjátok, nem vagyok túl tisztafejü hozzájuk)



2016. aug. 7. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg nem mondtál neki olyat, hogy megsértődjön?
2016. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Lehet hogy csak hülyítettek, vagy azt akarták hogy lássák valakivel.

Bocsi, ha esetleg megbántottalak, vagy nyersnek tűnt, de én nem tudok másra gondolni.

2016. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem életemben még rosszat nem szóltam lányokhoz, hozzájuk meg végképp nem próbáltam meg a negédesnél kevesebbet mondani
2016. aug. 7. 21:49
 4/13 anonim válasza:
Velem is ugyan ez történik
2016. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Háthh... szerintem mebjünk mindanyjian pokémonokat keresni...
2016. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki azt a kédést.
2016. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyithatnánk klubbot, hülye kézfogással
2016. aug. 7. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:
A lányoknak jól esik ha egy fiú így viselkedik velük önbizalom növelő és néha v ki használják ezt v szórakoznak azt hiszik lehet több de rájönnek h mégse... Vagy csak fellangolas volt részükről
2016. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolat? Ezek nem voltak kapcsolatok......
2016. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat itt ezek alapjan a lanyokkal volt a baj...en peldaul nem csinalnek ilyeneket, ha nem akarnek toled valami komolyabbat. De lehet en vagyok a "tul konzervativ", nem tudom mar ebben az elcseszett vilagban. Johettek azzal, hogy ugyan mar, ez semmi stb, de en nem csokolgatnek egy sracot se meg nem ulnek az olebe, ha nem akarnek tole semmit.

17/l

2016. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!