Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ciki? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki? És mit tudnêk tenni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Neten ismerkedtünk, és már most nagyon szeretem. A szüleim nem engednék, így titokban vagyunk. Én elég érettnek érzem már magam ahhoz hogy legyen barátom, és tudok már igazán szeretni. "Állitolag" holnap találkozunk, de nagyon félek hogy valai meglát és beköp vagy egyszerűen oda jön és megkérdezi. Szerintetek mit tudnék csinálni? Mit mondjak a szüleimnek?

2016. aug. 9. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Anya, apa, tetszik egy fiú, találkozni szeretnék vele. Nem tudom, nekem szüleim gondolom örülnének neki, hogy nem csak CS-zek. :D Mennyivel lakik tőled messzebb? Lehetséges, hogy a szüleid nem bíznak meg idegenekben mint pl az osztálytársaidban. 15/F
2016. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, az én szüleim nem örülnének neki_ épp ezért nem szeretném elmondani xD annyira nincs messze, de nincs is közel. 48km kb :D
2016. aug. 9. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Ne mondd el nekik ha nem akarod, ha megtudják, akkor meg csak szard le a véleményüket, a szülők 90%-a egy konzervatív fejben begyöpösödött emberke, akik azt se tudják hogy kellene élni vagy hogy mi is az élet fogalma. Osztják az észt meg minden, de csak azt tudják továbbadni, amit kaptak a saját szüleiktől, mert ennyire szűk látókörük van. Van ahol ez jó, de a legtöbb helyen nem, és itt egy gyereknek önállósodnia kell, mert ha követi a szüleit ugyanazon a lejtőn mehet lefele. Nagy hatással vannak rád a szüleid akár akarod akár nem, szóval ha ez kitudódik, mindenképp állj ki az igazad mellett. A felnőtt lakosság agyát kimosták már, és utána még 6x is átmosták, szóval ők már csak a félelemből beszélnek, meg félelemben élnek, csak arra tudnak gondolni, hogy mi minden rossz lehet egy adott dologból, egy adott újdonságból. Nem olyanok mint egy gyerek, aki mindenben meglátja a lehetőséget.. Ne hagyd hogy korlátozzanak.
2016. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szüleid csak a természetes aggodalom miatt nem bíznának a srácban. Nem akarják, hogy kihasználjon valaki, hogy csalódj, vagy olyan dolog történjen, amit nem akarsz, stb...


Ha tényleg rendes a srác, és bizonyítja is, előbb-utóbb megbékélnek majd.

2016. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es rávilágít a dologra, de azért elég sarkosan. Jó, ha az ember óvatos valamilyen mértékben, és a szüleid csak féltenek, jót akarnak neked. Egyébként meg jobb, ha elmondod, mert így tudnak róla. Egyébként 48 km nem távolság;D

18F

2016. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4es köszönöm!:D teljes mértékben nekem is ez a véleményem róluk, azt hiszik még mindig a 10. Században élünk , és még nagyon maradiak is. De inkább apukám az, Akitől kapnék anyum lehet megengedné,csak a fiú 5 évvel idősebb, de szerintem a kor egyátalán semmi , meg anyum apum közt 10év van..:D pedig nagyon szeretem azt a fiút, akkor miért nem engedik, nem értem.
2016. aug. 9. 09:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha még sose találkoztál vele, akkor nem szeretheted. Lehet, hogy élőben teljesen más lesz, mint neten.

Szerintem mondd el a szüleidnek, hogy találkozol valakivel. De nem mondd, hogy szerelem, meg barát, meg stb. Csak hogy haver, ismerős. Gondolom, ismerősökkel egyébként is szoktál találkozni.

Egyébként is titokban találkozni idegennel veszélyes.

2016. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
6-os, kicsit valóban elfogult voltam, de csak mert nagyon nem szeretem az ilyet. Nekem volt az apámmal egy beszélgetésem, van egy sport, amiben nagyon jó voltam/vagyok, és mindennél jobban szeretem csinálni, és ő egyszer azt mondta, hogy ez hülyeség, ebből nem lehet megélni, nem érdemes csinálni. Akármennyire is nem értettem vele 1-et, szüneteltetni kezdtem a dolgot, és már-már én is úgy néztem rá mint egy időrabló dologra. Azóta átgondoltam még egyszer az egészet. Néha a szülők csak nem tudják mi a jó neked. Az hogy idegennel találkozni veszélyes egy közhelyes baromság, éjjel az utcán részegen sétálni egyedül, azt rohadtul veszélyes, de közterületen emberek között egy idegennel találkozni, csak hasznos, jó időtöltés egy embernek. Minden nap találkozol idegennel, ennyi erővel akkor ne is mozduljon ki, nem? Az emberek nagy része azért él olyan életet amilyet, mert túlontúl is biztonságosan él, a komfortzónában. Ha már van egy kicsit is veszélyes dolog az életükben, ami alapjáraton lehet nem is az, akkor ők már menekülnek előle, futnak a tv elé, mert az olyan rohadtul biztonságos..xddd Ők arra gondolnak, hogy mennyi ilyen lányt elraboltak már(mivel a tvből csak ez folyik), nem arra, hogy mennyi ember jött már össze így. Csak azt tudnám, minek kell ezt a gyökért nézetet ráerőltetni másokra is..?
2016. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: A te példádnak semmi köze a kérdéshez, teljesen másról szól az, hogy te miért haragszol a szüleidre.

Egyébként meg tényleg lehet veszélyes. Azt se tudjuk, hogy hány éves a kérdező. Most lehet, hogy egy 14 éves kislányt biztatsz arra, hogy találkozzon egy idegen 19 évessel, úgy hogy senki sem tud róla? Szuper tanács!

Szerintem nem az a gond, hogy találkozni akarnak, hanem a titkolózás. És hogy a kérdezőn látszik, hogy nem megfontolt. Nem lát tisztán. Így nyilván a lehetséges veszélyekkel sincs tisztában és nem is tudja őket megfelelően kezelni.

2016. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!