Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miközben és miután sportolok...

Miközben és miután sportolok miért vörösödik ki az arcom? Bármilyen sportnál, pár percen belül, és ez nem valami előnyös főleg egy lánynál, sőt inkább ciki. nem tdja v. ki mitőlvan ez? És mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél így van. Nő a vérnyomás, gyorsul a vérkeringés, ez teljesen normális, semmi ciki nincs ebben. Semmit nem tudsz ellene tenni, max úgy ha nem edzel rendesen, de annak meg nincs értelme.
2014. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor olyan, ha kicsit megerőltetem magam, nem csak sportban, akár utcán gyorsabb séta, vagy, ha kimegyek a hidegre, rögtön vörös lesz, mondjuk engem nem zavar, akkor vettem észre, mikor megjegyezték egyszer, hogy miért olyan vörös az arcom? Én észre sem vettem addig, de most sem zavar, szerintem felesleges ezen aggódnod..
2014. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké,és köszönöm! :)
2014. szept. 26. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!