Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki helyzet, mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki helyzet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szóval, volt egy barátnőm, egyetemen ismerkedtünk meg 1. évben.Elég csúnyán mentünk szét most télen, ennek ellenére még szeretem.Csakhogy 2 év alatt eléggé összejöttek a baráti társaságaink és közös nyaralást szerveztek vizsgaidőszak zárásra.Csakhogy 8-an leszünk, hárman mint párok plusz a lány és én...Elég kínos lesz, mióta szétmentünk egy szót sem beszéltünk, de most 4 napra "össze leszünk zárva" és nem tudom hogy kellene viselkednem vele...
2016. jún. 24. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a szíved eldönti! Ha pont ti lesztek szinglik akkor akármi lehet belőle, légy vele kedves és udvarias, mindig a nő dönt, de azért ne engedd magad könnyen ha jóra fordul a dolog! 4 nap sok idő kicsit játssz vele.. Szerintem.. Én így tennék :) 25/F
2016. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted még, vállalhatod a kockázatot, hogy nagyon kínos lesz. Legrosszabb esetben lelépsz előbb valami indokkal. Bár fiú vagyok, de a lány helyébe nem mennék el, ha nagyon ki lennék rád akadva. De ez csak az én logikám.
2016. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp fordított a helyzet, én voltam nagyon kiakadva rá azért amit csinált, de miután végül "közös megegyezéssel" szétmentünk csak pár héttel később kezdett hiányozni.
2016. jún. 25. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!