Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kinek tetszene egy ilyen randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszene egy ilyen randi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiúk, nektek bejönne, ha az egyik randitokat úgy beszélnétek meg, hogy a lánynál találkoztok, matrózblúzban, szoknyában, diáklányosan felöltözve és szorosan megkötözve vár titeket? 17/L



2016. aug. 9. 17:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Valaki csak kiszabadít, ha nem jön össze xD
2016. aug. 10. 15:25
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha így akarsz bevágódni,nem csak gáz,hanem reménytelen eset is vagy.......

Gratulálok,hogy egy szimpla randin csak így felkínálod magad szexre (Y)

Nem tudom, mit szólnának a szüleid a lányukhoz.

De te egy öngól vagy.

2016. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%

12-es valaszolo,



szerintem igenis kiraly csaj :) sajnalom, hogy nem a te izlesed.. gondolom te a nagyon regimodi randizas hive vagy, hogy oltony, kabat az elso 10 randin, majd a 11.-tol kezdodik a viragcsokor odaadasa, a 20. randitol pedig mar nem tilos a level kuldese galambbal sem..



mi mar kicsit elorebb vagyunk ennel es a modern korral felvettuk a tempot, hisz ebben nottunk fel :D

szerintem ez meg csak nem is olyan extrem.

ugyhogy hajra, kerdezo! csak ido kerdese es elkapja vki a kikotozott tested :D


(ja, es 12-es valaszolo.. nem kell faradoznod azzal, hogy megprobalsz engem is beoltani, hogy megse tunjon gaznak a kommented. itt, ebben a kerdesben ugyis mindenki ellened van)

2016. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem randi!

Nekem ebből az "jön le", hogy másra nem vagy jó!

Felszínes, sablonos és igénytelen!

2016. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

#13:"mi mar kicsit elorebb vagyunk ennel es a modern korral felvettuk a tempot, hisz ebben nottunk fel :D "

Lehet,hogy te ebben az igénytelenségben nőttél fel, de sokan szerencsére nem!


A randi lényege,hogy két ember megismerje egymást és kölcsönösen kialakuljon egy esetleges szimpátia.


Sajnálom,hogy a te intelligenciád addig ér,hogy neked ez randi. De azt ne mondd már,hogy neked az ismerkedés,hogy egy csajhoz felmegy valaki és jól megdugja.

2016. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Iiiigen egyetértek a 12-es válaszolóval. :) Abban, ahogy leírtam a kérdést, teljesen jogos amit írt. Nyilván nem egy első randinál..vagy még a kapcsolat elején gondoltam, hogy szó lenne erről. Egy elmélyült kapcsolatban, mikor már régóta párkapcsolatban él az ember, és tudja a lány a fiúról, hogy tetszik neki az a ruha, és szereti az ilyen extrémebb dolgokat. Előre megbeszélve.


Köszönöm a 13-mas válaszolót, hogy meg akart védeni, de egyetértek a negatív kommenttel is. :) Ezért írtam ki a kérdést.

2016. aug. 11. 12:50
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16:

"Egy elmélyült kapcsolatban, mikor már régóta párkapcsolatban él az ember, és tudja a lány a fiúról, hogy tetszik neki az a ruha, és szereti az ilyen extrémebb dolgokat. Előre megbeszélve. "

Na, ez már teljesen rendben van! Ez tetszene nekem is. :) Egy párkapcsolatban!

Nekem az zavart be,hogy randi. Nálam a randi mindig a párkapcsolat előtti fázist jelenti, és nem a párkapcsolaton belüli találkozásokat.


Üdv: A negatív kommentelő.

2016. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

En azt hittem, h a gyakorikerdesek a szitkozodasrol szolnak...


Megis mennyire egyet lehet erteni egy ilyen kenyes temaban is a vegere. Mindenkinek igaza van

2016. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. Ritka, de léteznek még intelligens és nyomdafestéket tűrő élvezhető viták is. :)
2016. aug. 11. 13:36
 20/23 anonim válasza:
nem hangzik rosszul, szerepjáték, bondage, kellemes kis fűszer. De egyéb helyekre is fel lehet venni : ))
2016. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!