Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek tetszene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszene, ha a lány egy randi alkalmával elvinne titeket egy kincskeresős játékra, vagy butuska ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami maradandót, különlegeset, kreatívat szervezni a bimbódzó kapcsolatomnak és azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha bemutatnám a kiszemeltemnek a hobbimat. Dióhéjban az a játék lényege (egész Magyarországon játszák, többezer láda van betelepítve), hogy van ez a geocaching és az emberek valami érdekes/szép/értékes természeti vagy történelmi helyre rejtenek egy ládát, benne egy jelszóval és a megtalálónak egy ajándékkal. A játék hivatalos honlapjára feltöltik a láda koordinátáit, és térkép segítségével megkeressük azt a bizonyos helyet, ahova el van dugva a láda és ott lehet keresgélni. A megtaláló elviheti a ládában lévő csecsebecsét, helyette tesz bele egy másik tárgyat a következő megtalálónak és a jelszó segítségével a honlapon rögzíti és igazolja, hogy megtalálta a kincset. Persze ennek vannak több fajtái és nehezített terepek is, cseles búvóhelyek. Fiúk, ha egy lány elhívna titeket ilyen kincskeresős-térképes játékra már az ismerkedésetek kezdetekor, örülnétek, vagy hülyének néznétek?


Én 22/L ő 25/F


2015. dec. 5. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha a természetben zajlana, nem a bevásárlóközpontban.
2015. dec. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, de pont ezért tetszene :D
2015. dec. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Nekem az jönne be, ha ott előttem leszopna egy pasit és közben egy vibrátort dugdosna a seggébe.
2015. dec. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
76%
Értékelném a lelkesedést,de félnék,hogy valami olyan jómadár járt ott előtte,mint egy ismerősöm,aki beletojt egy ilyen ládába.
2015. dec. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tetszik az ötlet bár nem az én világom. Szívesebben lennék lakásban...egy kapcsolat elején. Ezt inkább később. Maradandóbb lenne ha kivennél egy jakuzzis szobát egy éjszakára és ott randiznátok, persze a srác ne tudja mire készülsz. Te már a kádban várod.......átéltem, velem megcsinálta a párom uhhhhhhh.....
2015. dec. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten tetszene. :-)

20/f

2015. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a természetet, meg kirándulni is szeretek, szóval tetszene. Bármilyen kirándulós randi sokkal jobban tetszene, mint mondjuk egy étterem vagy bár.
2015. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó lenne, éljenek a kreatív nők!
2015. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene. Imádok túrázni, meg mást is csinálni a természetben...:) Ha megtalálom, kinyalhatlak utána?
2015. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!