Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. CSÜTÖRTÖK (aug....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. CSÜTÖRTÖK (aug. Tizenegy) TÁBORBA MEGYEK! CSAJOZÁS! TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek ottalvós táborba hét napra (hét éjszaka)

és valamilyen "csajozási" trükköket/tippeket tudtok adni?

(Balaton mellett van húsz méterre!) 12f



2016. aug. 9. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
NYUGODJÁL MÁR LE 12 ÉVESEN MIT AKARSZ??!!Inkább ölelgess egy plüsállatot !!!!Neked még ez való!!!!
2016. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hívd el a csajt Pokémon GO-zni. (Ha ő is szereti.)
2016. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten xd hogy dögölnél meg
2016. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, nem tudom mire vársz 12 évesen, ha rámászol egy lányra is ott szerintem ki is dobnak onnan.. próbáld meg inkább jól érezni magad :) várj még ezzel pár évet
2016. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"hét napra (hét éjszaka)"

Azosztigen!

Éjszaka mentek haza? Akkor nem lehetett valami drága tábor...

2016. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BotondH ***** válasza:
Először meg kéne tanulni normálisan leírni a dátumot ,,aug.tizenegy" taps talá nem aug.11 ? És 12 évesen csajozni szerintem jobb lessz ha ebben a korosztályban még csak haverokkal hülyéskedj! Nem ajánlott korán (12) pofára esni ! De te tudod te életed ! Te dolgod ! Te kezedben a döntés é csak tippet adok ami nem szentírás ! ;)
2016. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!