Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt randira? (Bővebben kifejtem lent)

Figyelt kérdés
16 vagyok és ő is. Strandon találkoztam vele labdáztunk beszélgettünk egy kicsit de sajnos nem olyan sokat mert a barátnőjével volt főleg. De nagyon tetszik és el akarnám hívni randizni csak nem tudom hogy hogy kezdjek bele, mert a strand előtt még nem találkoztam vele. Hogyha meg egyszerűen ráírnék hogy szia nincs kedved eljönni moziba nem lenne túl jó szerintem mert előtte még nem beszéltünk csak strabdon kicsit Mit csináljak? 16/F

2016. aug. 11. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még alig ismeritek egymást, akkor írj neki nyugodtan, mondd el neki egyenesen, hogy szimpatikus volt neked a strandon és szeretnéd megismerni. Beszélgessetek 2-3 alkalommal, és ha még mindig tetszik a lány, akkor hívd el randira kb így. "Tetszel nekem és szeretnék újra találkozni veled. Randizol velem?". Ha igent mond, akkor örülj, ha nemet, akkor egyszerűen nem tetszel neki. Ebben az esetben ne bánkódj, engedd el, majd lesz más, akinek tetszel.


Ha igent mond, első alkalommal ne moziba vidd, mert ott nagyrészt csak egymás mellett ültök csendben, miközben a randi elvileg egymás megismeréséről szól. Inkább egyszerűen sétáljatok és beszélgessetek, meg hívd meg egy fagyira vagy amit szeret.

2016. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hogyan akarsz "ráírni"(facebook, telefon,...?). Ha a strandon összeismerkedtetek, beszélgettetek és ez mondjuk nem hónapokkal ezelőtt történt, akkor csak simán írj neki egy üzenetet, hogy nincs-e kedve veled összefutni egy fagyira vagy valamire (de ne pontosan ezt írd :D), mert jól érezted magad vele és örülnél ha újra találkozhatnátok, szeretnéd még látni. Ha úgy érzed, hogy tutira van nála esélyed, akkor nyugodtan megkérdezheted, hogy elmenne-e veled egy randira, csak hogy tiszta legyen a szitu, nem barátkozni akarsz. Így legalább nem futsz felesleges köröket. Üzenetben azért könnyebben megy ez, mint szóban, ne parázz :)

A mozit meg nem javaslom, első randira a leghülyébb ötlet szerintem, alig tudtok kommunikálni...

2016. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na, az 1.szépen beelőzött :D De ha ketten ugyanazt mondják, érdemes megfogadni a tanácsot ;)
2016. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem mondani hogy meg van a facebook ja úgy tudok ráírni. ÉS köszi a tippeket
2016. aug. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!