Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Adnátok esély egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esély egy ilyen fiúnak ha elhívna titeket randira? Esetleg 10/?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2016. aug. 6. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

En igen:) 10/7-8

16/l

2016. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
ne haragudj, de mit kell nézni? Nincs videóban? Egy kép önmagában nem mondd semmit. Túlzottan komoly emberkének tűnsz, illetve egy kicsit búvalbéleltnek. Fiú vagyok, de tudok olvasni a lányok nyelvén, szóval ez így önmagában első benyomásnak eléggé kevés. #nohomo
2016. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Én is, de kérlek ne ebbe a nadrágba tedd :) De ez csak az én véleményem.
2016. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
#2-es ezt jól elhitted XDDDDDDDDDDDDD, sírok... Értesz a lányok nyelvén? Ezt te se gondoltad komolyan XDDDDD!!!! Ami velem történt azt te se értenéd hidd el...
2016. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
A tények engem igazolnak:D Nem ismersz, én ismerem magam, és tudom a határaim:D Az hogy itt mit írnak az emberek, csak lehet nem akarják megbántani a csávót akihez amúgy se lesz közük soha az életben valószínűleg:D Gép előtt teljesen máshogy viselkednek az emberek, mint a valóságban. Hidd el érteném a dolgot:D Biztos vagyok benne:D
2016. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
és igazából én jóindulatú vagyok a sráccal, mert leírom, hogy mi az amit érdemes kiküszöbölni, mondjuk egy lazább beállást, és egy vigyort nem árt megereszteni:D
2016. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem, nem, nem, nem, és határozottan nem
2016. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, de mosolyogj már:D
2016. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, de ne vágj ilyen citromba harapott fejet. A mosoly jó dolog. Feldobja a megjelenést.
2016. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
mennyire vicces már, hogy csak a full korrekt, igenlő válaszokat értékelik teljesen az emberek:D Amiből meg tanulni lehetne, vagy egy kicsit realistábban látni a dolgokat, leértékelik.:D És elsősorban nem a sajátomra gondolok:D Nem is érdekel annyira ez az egész %-os dolog, csak azért elárul pár dolgot az emberekről:D Ennyire idealista lenne sok ember?:D A rosszat miért kerüli, ellenzi sok illető ennyire?:D Értem én hogy ez kényelmetlenséget/kellemetlenséget vált ki az emberekből, de nem ebből lehet igazán tanulni? Ha azt próbáljuk csak elhitetni magunkkal, hogy "igen ennek is bejövök annak is, ez az már majdnem tökéletes", a többit meg kizárjuk, akkor nem élünk egy kicsit álomvilágban?:D Csak én vagyok úgy, hogy a kritikának jobban örülök, ha van, mint a konstans igenlő válaszoknak?:D
2016. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!